Jump to content
Masatenisi.org Forum

10.forum Buluşması Için Tişört Tasarımları

maze42

Recommended Posts

Arkadaşlar 9.forum buluşmasının ardından henüz 1 gün geçmesine rağmen 10. forum buluşması hakkında organizasyonu güzelleştirmek ve güzel bir anı olması açısından tişört tasarımları yapmayı planlıyorum. 10. yıl için güzel bir anı olur düşüncesindeyim.

Şimdilik sadece bir öneri,

tişörtleri yaptıracak kişiye yaptığım tasarımı gönderip, bastırtabilir. Her iki aylık bir periyod da örnek tasarımları yayınlayıp sizlerin görüşlerini almayı planlıyorum. Bu bakımdan en iyiye ve güzele ulaşabiliriz. Ben sadece tasarım kısmıyla ilgilenmeyi düşünüyorum. Tasarımdan bir ücret almayacağım. Tişört kumaşı, bedeni, modelini ilgilenecek kişiye bırakıyorum.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene kuruluşlar Türkiye Şamp. 10. yılıydı. Bizde katıldık. Katılım için 250 tl gibi bir ücret ödeniyordu. Organizasyon çok iyiydi ve herşey mükemmeldi diyebilirim.

Kaliteye göre ve paraya göre herşey güzel olabilir :) Forumda hep beraberiz. Bizler karar vereceğiz. Buluşmaya son iki gün kala veya son gün istek olmayacak yani...:) Onun için de tişörtün boğazının dar geleceğini düşünmüyorum...Tabii ki bu yıl buluşma için çoğu arkadaş özverili çalıştı. Tek tek isim sayamayacağım. Bora liste tutmada, oyuncuları belirlemede, tişört listesi alma gibi konuları ele aldı. Bunu çok kısa bir sürede yetiştirmeye çalıştı. Şimdiden bu konular konuşulursa problem yaşanmayacağını tahmin ediyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim de bir onerim var 10. yil ile alakali. Gelecek yaz maglum ramazan temmuz basina denk geliyor. Bu yuzden haziran sonu ve ramazan sonrasi olmak uzere 2 bulusma duzenlenebilir. Bircok uye buna sicak bakar eminim ki fakat organizasyon gercekten zor bir is. O yuzden 2 babayigit lazim bize :( Birisi Artvin, digeri de Amasra olabilir. Tabii bu baska bir baslik altinda konusulur, aklima gelmisken soyleyeyim dedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim çok güzel düşünmüşsün. Bu tişörtleri bide konyada 10 uncu forum buluşmasında giymek daha da güzel olur demi ama :D

Tabii ki 1 yıl var daha her öneri rahat rahat düşünülür ve konuşulabilir. Öncelikle Federasyon Temsilcimiz Savaş Abi ile konuşmam lazım. Bilal Hocam..Temsilcimiz çok güzel faaliyetlere imza attı. Fakat bu organizasyon işi çok zor bir iş. Üniversite ve g.s.i.m ile koordineli bir çalışma yapılması lazım. Üniversite ile koordineli bir çalışma yapılamaz, Çünkü; masa tenisine önem verilmiyor. Masa Tenisi branşından sorumlu olan uzman öğrt. elem. bu sporla ilgilenmiyor. Kocaeli buluşmasında gördüğünüz gibi Kocaeli Üniversitesinden bir tane öğrt. görevlisi arkadaş hep salondaydı ve masa tenisine nasıl ilgiliydi herkes şahit oldu...(Adını hatırlayamadım unuttum). Konya'da 200-250 kişinin katılacağı salonlar, üniversitelerde, belediyelerde, g.s.i.m de var. Üniversiteyi çıkarırsak belediyenin salonları ve g.s.i.m salonları kalıyor. Bunlarında kamu olduğu düşünülürse yazışma yapılması felan gerekecek. Mayıs ve Haziran aylarında federasyonların bütün spor dalların da sezon sonu olduğu düşünülürse maçlar yoğunluk kazanacak ve salonların doluluğu, boşluğu, uygunluğu durumu ortaya çıkacak.

Önümüzdeki aylarda bunun için bir çalışma yapabilirsek, rahat rahat düşünülebilir. Bu seneki buluşma organizasyon açısından iyiydi, ( salon ve kalınacak yer iyiydi) Bu kadar katılımcıyı nasıl ve ne şekilde ağırlarız beni korkutuyor işin açıkçası ama yapılmaz diye bir şey yok. Organizasyon yapılır daha sonra herkes ya bu ne biçim olay, herşey düzensiz rahat oynayacak, kalacak yer yoktu deyip herkes terk ederse bu iş organizasyona gölge düşürür...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..