Jump to content
Masatenisi.org Forum

Malzeme Yardım Kampanyasına Başlayalım Artık...

Saadettin

Recommended Posts

Selamlar Arkadaşlar,

Bir süredir atladığımız bir uygulamayı forum buluşmasına gittiğim zaman farkettim ve tekrar açmak istedim.

Önceden de yaptığımız gibi birçok arkadaşın elinde deneyip beğenmediği, beğenip kendince ömrünün bittiğini düşündüğü ekipmanlarını forumumuz aracılığıyla başka arkadaşlara aktarma yoluna gidebilirler. Bunun için bir şekilde bana ulaştırırsa ihtiyacı olan ama alacak gücü olmayan oyunculara yardımcı olabiliriz. Bunun için elinizde tahta, lastik, vs. ne varsa bana ulaştırısanız bende birkaç değerli hocamıza ulaştırarak hevesli ve yetenekli oyuncu arkadaşlarımıza katkı sağlarız diye düşünüyorum.

Hazır mıyız?

Hadi o zaman...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada verdiğiniz malzemeleri site üzerinden de yazabilirsiniz.

Ayrıca gizli bağışçılarda ("ben şu malzemeleriı yollayacağım ama adım görünmesin" yada "para bağışlayayım siz benim yerime alırsınız" diyen arkadaşlardan bahsediyorum...) bana direkt mesaj atabilir. Sadece forum moderatörleri takip etmesini rica ediyorum.. Atlama olmasın..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bravo sayin abim cok guzel ve faydali bir dusunce.

Ben bulusmada kiymetli hocalarimizdan birine iki lastik vermistim

hevesli ve ihtiyac sahibi birisinin isine yarayacak olmasi benim icin buyuk mutluluk.

Devami gelecektir diye dusunuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Malzeme olayı iyi de, eğer seneye buluşma Artvin'de olacaksa yol sorunu ortaya çıkıyor.

Özellikle genç arkadaşlar o kadar yolu otobüsle gidemem, uçak da pahalı olur diyorlar. Şimdiden bu konuşulmaya başlandı.

Şimdiden bir fon oluşturulsa ve her gönüllü üye (özellikle buluşmalara giden üyeler) bu fona her ay 3er TL yatırsalar veya toptan 33 TL bu gençlerin yol masrafları karşılanır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Malzeme olayı iyi de, eğer seneye buluşma Artvin'de olacaksa yol sorunu ortaya çıkıyor.

Özellikle genç arkadaşlar o kadar yolu otobüsle gidemem, uçak da pahalı olur diyorlar. Şimdiden bu konuşulmaya başlandı.

Şimdiden bir fon oluşturulsa ve her gönüllü üye (özellikle buluşmalara giden üyeler) bu fona her ay 3er TL yatırsalar veya toptan 33 TL bu gençlerin yol masrafları karşılanır diye düşünüyorum.

Hakancım senin düşüncende güzel ama o konuyu bu mesajın içinde değilde ayrıca yeni bir konu açarak değerlendirmende fayda var. Çünkü bir şekilde kullanmadığımız malzemelerin ihtiyacı olanlara el birliğiyle ulaştırılması üzerine bir konu başlığıdır bu ve forum buluşmalarıyla alakalı bir durum değil iletmek istediğiklerim..

Artvin ile ilgili düşüncem ise durumu müsait olmayan arkadaşlar için buluşma tarihi çok erken tarihte belirlenirse gidiş dönüş uçak bileti hem tasarruflu olacaktır hemde otobüslerde çekilen eziyet yaşanmayacaktır. Öncelikle bu konuyu dikkate aldıralım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar çıkma lastiklerinizi ve eski tahtalarını hayrına bana ulaştırabilirsiniz. alt yapı için çok lazım oluyor. gönderecek arkadaşlara teşekkürler.

adres: Osman YILMAZ

ontemmuz mahaalesi acılık caddesi çokkatlıotoparkaltı

no:18 merkez zonguldak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Son kez hatırlatayım dedim.

İlgisizlik mi var yoksa kimsede kullanmadığı için verebileceği birşeyler mi yok anlamadım ama eskiden daha bir şevkle yapılırdı bu etkinliğimiz.

Olduğu kadarıyla bağışlarım ama şu anda kayda değer bir katılım olmadı. (Ben ve bir arkadaşımız daha..)

(Bu gönül işi olduğu için okuyamayanalr olduysa diye tekrar yazdım...)

Herkese sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yanlış zaman desek daha doğru olur Saadettin abi. Forumun ölü sezonu bu dönemler. Ramazan ve Bayram derken çoğu kişi masa tenisinden ve forumdan uzak kaldı. Tatil yapamayanlar için de şu aralar en müsait zaman. O yüzden bu yardım kampanyası için 1-2 ay beklemek daha mantıklı sanki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..