Jump to content
Masatenisi.org Forum

2.lig Maçları İzmir

BurakYalin

Recommended Posts

Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce 2.LİG takımlarından Eskişehir Tepebaşı belediyesine transfer oldum.Bu transferde bonservisimi almamda emeği büyük olan sayın Adnan Nalıncıoğluna teşekkürlerimi bir borç bilirim.Ayrıca Eskişehire geçmemde bana yardımcı olan Tufan abiye ve Eskişehir Tepebaşı klübü antrenörü Sayın Rauf Şangara çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce 2.LİG takımlarından Eskişehir Tepebaşı belediyesine transfer oldum.Bu transferde bonservisimi almamda emeği büyük olan sayın Adnan Nalıncıoğluna teşekkürlerimi bir borç bilirim.Ayrıca Eskişehire geçmemde bana yardımcı olan Tufan abiye ve Eskişehir Tepebaşı klübü antrenörü Sayın Rauf Şangara çok teşekkür ederim.

Burak yeni takımın hayırlı olsun.Ligde başarılı olmanı dilerim.Bu arada perşembe günü Eskişehire gidiyormuşsun.İzmire beraber geçecekmişsiniz galiba.

Bak gözüm üzerinde. :D: .Mit olayı.Dikkat et adımlarına :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vay be bizim samsun semalarında çarptığımız oyuncular şimdi ligde oynuyoooo :isterim::hehe: neyse dostum başarılar....Kader işte,asker olmasam bende şu anada lig oyuncusuydum,kendine dikkat et dostum,tanıyanlara selamlar.... :alkis::bye:

Silahlı kuvvetlerin medarı iftarı Özhan.Her nekadar Malatya da kendine zirvelerde yer bulamasanda :) yinede en iyi mehmetçik olma sıfatını taşıyorsun ancak çok çalışman lazım çoook

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Dostum champ rütbeli olarak diyooo....

Özhancım harp okulunu bitirdikten(3 sene oldu) sonra elime raket alma şansı doğru dürüst çıkmadı ama malatyada bir durabilirsem senin şu ünvanını (rütbeli oyuncu) elinden labilecek miyim bakalım. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..