Jump to content
Masatenisi.org Forum

Almana Sound - Bryce Fx

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba,

Bryce FX'i birçoğunuz denemiştir.

Acaba aranızda Almana Sound ve Bryce FX kullanmış olanınız var mı ?

Almana Sound nasıl bir lastiktir ? Bryce FX ile Almana Sound'u karşılaştırabilir misiniz ?

alamana sound u denemedim ama çok hızlı bir lastik forum dan serden abiyle oynarken onda gördüm şahane spinler çıkarıyor...

serden abi kullanıyor ona sorarsan o sana gerekli yanıtı verebilir ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ahmet bey merhaba.turnuvada tanışmıştık eğer hatırlıyorsanız.Ben bryce fx kullandım,kullandığıma kullanacağıma pişman oldum denebilir. gergin yüzey teknolojili bu lastik öncelikle tamamen kontrolsuz,maç içinde spin isabet yüzdesi çok düşük (oyuncuya göre değişir) ama şunuda solemek isterim hızlı spin için ideal.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Muratcım selam,

Hatırlıyorum tabii ki hatırlamaz mıyım ? Ben de senin gibi bir ara Tibhar Rapid Soft kullandım, ancak o bana

biraz yumuşak ve yavaş geldi. Sriver FX kullandım sonrasında, ve çok memnun kaldım. Daha sonra Bryce FX denedim, güzeldi ancak topu fazla düşürmeden oynamak gerekiyordu, bense bazen yavaş kalıyordum ve top düştüğünde spin yapamıyordum, zorlanıyordum. Top dışarı gidiyordu, yani top raketi çok çabuk terkediyordu Bryce FX'de. Merakımı gidermek için Bryce ile de oynadım o ise - şu söz ettiğim yönlerden - Bryce FX'den daha zor bir lastikti, toleranslı gelmedi bana, yani zamanlama hatalarımı tolere etmiyordu, hata yaptırıyordu bana. Sert ve fazla bombesi olmayan spinler çekebiliyordum. Sonra yeniden Sriver FX kullanmaya başladım. Şimdilerde Almana/Sound lastiklerini merak ediyorum. Bu hafta içinde deneme ve test etme imkanım olacak. Bakalım belki onları kullanmaya başlayabilirim :)

Sonuç olarak sen ya da ben, çoğumuz öyle çok iyi ve çok hızlı oyuncular değiliz. Toleranslı lastiklerle oynamamız gerekiyor. Fazlasının zararı yine bize oluyor ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

askerden sonra forhandimi düzeltmek için soft lastiklere geçtim gerçektende başarılı oldum,daha önce rapid kullanıodum şimdi soft lar biraz yavaş kalmaya başladı ayrıca masa dışında masa içinde olduğu kadar iyi değil ama şunuda inkar edememki soft lastikler kontralarda mükemmel en sert spine bile kontra girebiliyorsun.Ahmet abi h.paşa ya tekrar geliyoruz orada görüşmek dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ahmet o kadar lastiklerle uğraşmana gerek yok. Sen zaten Sriver FX kullanıyorsun. Devamında en iyi uyuşacağın lastik Tackifire Special Soft'tur. Öncelikle dene daha sonra yorumunu yazarsın. Büyük olasılıkla bana teşekkür edeceksin gibime geliyor. Ama dikkat et Soft olacak. Sert olanı sana yaramaz...

Belki diğer lastikleride merak ediyor olabilirsin ama senin gibi imzasına "her yere spin gönderilir" yazan birinin en rahat edeceği lastik yazdığım lastik...

Sevgiler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettinciğim tavsiyene teşekkürler. Sevgili Ozan sana da teşekkür ederim. Herşeyden önce bu hafta sonu Almana yı ve Sound'u deneme şansım olacak. Kararımı sonra vereceğim.

Saadettin evet her topa, boşa doluya spin yapmak isteyen bir oyuncu olarak ama aynı zamanda koyu bir Samsonov hayranı olarak imzamı deiştirmiş bulunuyorum. :B: Avatarımı da buna göre düzenledim zaten :gulumse:

Samsonovun eğitim cd'sinde son bölümde "Samsonov at his best" kısmı başlıyor ve bu sırada anlatıcının söylediği söz hafızama kazınıyor "When Samsonov plays, everything seems so easy"

Bu söz çok hoşuma gidiyor, Samsonov'u temsil eden en güzel slogan, öyle deil mi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..