Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bodrum Bodrum

CyRuss

Recommended Posts

Arkadaşlar yarından itibaren 1 hafta süreyle bodrumda olacağım. Benimle beraber 2 orta 1 orta altı seviyede oyuncu olacak. Turgutreis'te kalıyor olacağız. Oralarda olanlarla oynamak / antrenman yapmak isteriz. Bir de oralarda bildiğiniz oynayacak yer / bu aralar düzenlenen turnuva varsa yazarsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allahım sen bizleri koru...

Niye mi..

Başlık Bodrum Bodrum olunca..Aklıma deniz, kum,güneş, hava, kıl, tüy, eğlence felan geliyor...da.

Bulucaksınız birilerini dertler başlıyacak...vay benim lastik iyi çekmiyor seninki daha iyimiş tahtamdanda zaten soğumuştum..muhabbeti ortamı saracak ..

Tatil zaten birinci masraf birde malzeme masrafı ister istemez oluşacak..

Gelin bu işten vazgeçin ...denize balıklama atlamayın da ne yapsanız yapın diyeyim..

İyi eğlenceler diyecemde .........şu raket..lastik muhabbetiniz olmasa

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla arkadaşlar insan 5 senenin üzerine tekrar başladığı eski tutkusuna karşı bu denli hevesli oluyor demek ki.Hatta iş öyle bir boyutta ki tatile geldiğim 5 kişiden 3 ü masa tenisi tutkunu. Hal böyle olunca davullar çalınıyor , arayışlar başlıyor Hatta geçen hafta uluslararası masa tenisi turnuvası varmış Turgutreis'te. Kıl payı kaçırdık diye çok üzüldüm.

Sayın bellek ; şu tatsız tuzsuz hayatta tek lüksümüz iki tahta lastik muhabbeti, ilelebet sürecek bir muhabbet konusu sanırım. Dünya da iki basit nesne üzerine bu denli muhabbet inşa edilen başka bir durum var mıdır acep? İçkimiz yok kumarımız yok , bu meretlerde bizde kalsın bari :)

Bir de işin diğer boyutu var. Her oynadığım kişiye ben 5 senedir ilk defa elime alıyorum raketi gibi yerine göre bahane yerine göre buna rağmen yendim övünmesi artık kabak tadı verdi. Bir an önce forma girmeliyim. Hele ki forum buluşması yaklaşmışken. Baksanıza Tahsin nasıl bileniyor ben ve benim gibi nice avına :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Enes sana hak veriyorum.

Bende gecenlerde antalya da kongreye katilmistim, otelin fena sayilmayacak masasinda az cok oynamistik arkadaslarla.

Kisacasi ben nereye raketim ve birkac yedek mac topu oraya.

Hastasiyim bu sporum, olacak o kadar. :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Enes sana hak veriyorum.

Bende gecenlerde antalya da kongreye katilmistim, otelin fena sayilmayacak masasinda az cok oynamistik arkadaslarla.

Kisacasi ben nereye raketim ve birkac yedek mac topu oraya.

Hastasiyim bu sporum, olacak o kadar. :))

Rıdvan abicim merhaba

Çok güzel bir hastalığımız var. Ömür boyu sürer inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de Bodrum da bir beş yıldızlı otelde üzerinde artık lastiği olmayan, parça parça olmuş süngeriyle rutubet kokan iki raketi bana uzatan görevliye bu aralar oteliniz zarar ediyor galiba demiştim, o gün bu gündür raketim sürekli çantamda.... hey gidi günler hey...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende Bursa Karacabey'e kardesimi ziyarete gittigim bir bayram tatili esnasinda cok iyi masatenisi oynadigini iddia eden ogretmen arkadaslari hazir raketle yenmek zorunda kalmis :) ve elimin ayari iyice bozulmus(2 hafta idmanla ancak duzelmisti elim) biri olarak raketsiz bir valiz dusunemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dün masatenisi.com 'un sahibi Nihat Bey'in yanına uğradım. Kendi mağazasında benim ziyaretim şerefine hemen mini bir turnuva düzenledi :) O , ben ve Vahi adında yetiştirdiği genç arkadaşımız keyifli maçlar yaptık. Bugün ise beni buralarda bir başka masa tenisi merkezi tadında bir tatil sitesine davet etti. Burada da kendisiyle ve başka arkadaşlarla güzel maçlar yaptık. Tatilde de masa tenisi aşkından vazgeçmeyerek ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm. Kendisine , Vahi kardeşime ve tanıştığım diğer arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Ayrıca misafirperverliklerinden dolayı da kendilerini tebrik ediyorum. Masa tenisinin birleştiriciliği , kaynaştırıcılığı bir kez daha ispatlanmış oldu.

Bodrumdan sevgiler selamlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..