Jump to content
Masatenisi.org Forum

9.forum Buluşması Katılımcı Kayıt Listesi

Recommended Posts

Melih hocam, forum buluşmasındaki gayretlerin ve bizlere sağladığın imkanlar için şimdiden sana çok teşekkür ederim. Kalacak yer konusu bizim her buluşmamızda oynanacak salon kadar önemli bir yer tutuyor. Çünkü gerçekten hangi şehirde yaparsak yapalım çekirdek bir grubumuz var ve bu grup öğrenci vs... olduğundan dolayı kalacak yerin maddi olarak uygun olması önemli. Farkındaysan senle konuştuğumuz zaman ilk önce bu 20-30 kişinin kalacağı bir yurt olması önemli demiştim. Sen duyarlı davranarak bu konuyu halledeceğini ve hiç bir sorun yaşamayacağımızı belirttin ve bu sözünü tutarak salon dahil artık katılım dışında hiç bir sorunumuzun kalmadığını ispatladın.

Bu organizasyonda gösterdiğin çaba için sana tüm üyelerimiz adına şimdiden çok teşekkür ederim.

Forum buluşmamıza katılacak üyelerimiz zaten beraber güzel vakit ve zevkli maçlar yapmak için her sene fedakarlık yapıp geliyorlar. Bir aile olduğumuzun farkında birlik beraberlik ve en önemlisi sporcu kişilikleri ile dostça ve centilmence güzel bir hafta sonu geçirip diğer buluşmayı bekliyorlar.

Bu nedenle adı üstünde forum buluşması adı altında düzenlediğimiz bu etkinliğe katılmanın yegane şartı üye olmak. Üye olmayan ve yinede katılmak isteyen arkadaşlarımızı buluşmamıza kabul etmeyeceğimizi sizinle gelmek isteyen kişilere mutlaka iletmenizi istiyorum. Üye olmak şart. Üye tarihi vermeyelim. 1-2 gün önceden bile üye olacak kişiler olabilir kabul ediyoruz. Ancak suistimal edilmemeli ve devamlılık elbette istiyoruz. Sonuçta takip ediyoruz.

Bu seneki buluşmamız İstanbul'da sayılır ve katılım yüksek olacak diye düşünüyoruz. Baktım şu an 66 üye katılacak görünüyor. Bence çok artacak ama bu katılım bile şu anda harika bir turnuva için yeterli ve bol maç demek.

Melih hocam bizlerin rahat etmesi için gerçekten çok çabalıyor ve evlilik hazırlıklarına rağmen bizi ilk plana koymuş durumda :)

Sık sık kendisiyle görüşerek bilgi alış verişi yapıyoruz. Bu sene sponsor ve ödül gibi girişimleri ben istemiyorum. Çünkü sadece ödül için gelindiği yönünde düşünceler var gördüğüm kadarıyla. Ben buna inanmıyorum ama zaten Melih hocam kupa ve madalya ayarlamaya çalışıyor, hatta ayarladı diyebilirim. Aslında ona bile gerek yok. Beraber olup güzel vakit geçirmek bizim için bir ödül ve madalya olmalı zaten. Güzel anılar biliyorsunuz silinmiyor hiçbirimizin hafızasından.

Bu nedenle katılacak herkese güzel vakit geçirmelerini diliyorum. Herhangi bir sorunu olan üyelerimiz olursa mutlaka bana ulaşmalarını istiyorum. Her konuda imkanlar el verdiği sürece gerekli yardımı yapmaya hazırız. Unutmayın biz bir aileyiz ve beraber olmak istiyoruz.

Hepiniz sağlıcakla kalın...

bi sus motorun soğusun senin yüzüne tatili ertelettim ben de geliyom ayırt yurttan yerimi (aynı odada kalalım) valla kötü bişi geçmedi içimden :))))))))))))
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım Osman Özmen ve ben bu buluşmaya gelmeyi çok istiyorduk. Aslında gelecektikde ancak bazı sebeplerden dolayı bu sene aranızda olamayacağımı üzülerek söylüyorum. :uzgun:

Osman Özmen , Kürşad Gültekin -2

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rize -> Sivas -> İzmit... (öncesini bilmiyorum)

Bu buluşmalara "Forum buluşması" yerine "Tufan Yalçın Buluşmaları" desek yeridir...

Teşekkürler Tufan bey...

Tufan Yalçın değerli forum yöneticilerimizden biridir..Yaptıklarını beğenerek izliyor ve takdir ediyoruz..

Ama bu Masatenisi.org..Forum Buluşmasıdır.

Yazınızı beğenmedim

eksi 1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forum buluşmalarının başlıca değerli organizatorleri diyelim

1.başı çeken tufan yalçın

2.iskeleti oluşturan orhan altay

3.turushan övgü

4.ve sağolsunlar karadeniz tayfası herzamanki gibi yerini alan onculerdendir

yoksa bana göre forum buluşmasının bir anlamı yada olmazdı belki herzaman olacak bu forum buluşmaları allahın izniyle allah sağlık verdikçe bize bizde orda olmaya çalışacaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakancım çok teşekkür ederim. Forum buluşması için inan günümün en az 2-3 saati telefonda geçiyor. Ben sadece sizler güzel bir hafta sonu ve turnuva geçirin istiyorum. Buluşmayı üslenen şehirlerin bana istek yazıları çok güzel.

Ben Spor bakanlığına bağlı masa tenisi antrenörü olarak çalışmamın verdiği avantajlarla bu buluşmada sizlerin en iyi şartlarda katılımlarınızı 9 sene boyunca elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor ve haddim olmayarak bazen benden isten talepler doğrultusunda şehirleri belirliyorum.

Yılda bir kere bile olsa sizlerin birbirinizle güzel saatler geçirip maçlar yaparak seviye tespit sınavı gibi kapışmanızı ama en güzeli turnuva bitince birbirinizi tanımanın verdiği forum muhabbetlerinizi okumamın zevkini size anlatamam. Gerçekten bundan çok zevk alıyorum. Çünkü sizin mutluluğunuz benim mutluluğum. Şimdi diğer tüm buluşmalarımızı üslenen arkadaşlarıma soruyorum, beraber her gün kaç kere görüşüp ne yapabiliriz diye fikir alış verişi yaptığımızı.

Ancak Selim çok haklı bir şekilde belirtmiş. Bu bizim hepimizin buluşması. Ben sadece bu forumun bir yöneticisi olarak sizlerin rahatı ve organizasyonda sorunları çözmek babında müdahil olarak bunca yıl üç kerede bu buluşmayı üslenerek sizi mutlu etmişimdir.

Ben Selim'in bahsettiği gibi dikkat ederseniz hiç bir zaman benim organizasyonum dememiş buluşmamız olarak bahsetmişimdir. Kimse yanlış anlamasın. Bu forumun yöneticisi olarak herkese yardımcı olmak ve siz üyelerimin burada devamlılığını sağlamak benim görevimdir. Biz bir aileyiz ve kimse bunu unutmasın. Bir elma olduğumuzu düşünürsek kurtlarda olacaktır. Önemli olan o kurtları elmayı çürütmeden bıçakla alıp en az yara ile tazeliğini korumamızdır. Bende burada onun için varım ve zararlı kurtları ayıklamam gerektiğini biliyorum.

Bu arada eğer benim bu her yıl yaptığımız organizasyonlarda benim yerime ilgilenecek arkadaşlardan istekli olan varsa lütfen belirtsin. Ben her zaman yanlarında olacak ve bizlere yine en güzel anılar bırakmak için çaba göstereceğim.

Hepinize çok güzel bir forum buluşması geçirmenizi diliyor, herhangi bir sorununuz olursa benim yardımcı olacağımı biliyorsunuz. Bana ulaşın lütfen. Günde 10 tane bilgi yerine 20 tane vermeye hazırım :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakancım çok teşekkür ederim. Forum buluşması için inan günümün en az 2-3 saati telefonda geçiyor. Ben sadece sizler güzel bir hafta sonu ve turnuva geçirin istiyorum. Buluşmayı üslenen şehirlerin bana istek yazıları çok güzel.

Ben Spor bakanlığına bağlı masa tenisi antrenörü olarak çalışmamın verdiği avantajlarla bu buluşmada sizlerin en iyi şartlarda katılımlarınızı 9 sene boyunca elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor ve haddim olmayarak bazen benden isten talepler doğrultusunda şehirleri belirliyorum.

Yılda bir kere bile olsa sizlerin birbirinizle güzel saatler geçirip maçlar yaparak seviye tespit sınavı gibi kapışmanızı ama en güzeli turnuva bitince birbirinizi tanımanın verdiği forum muhabbetlerinizi okumamın zevkini size anlatamam. Gerçekten bundan çok zevk alıyorum. Çünkü sizin mutluluğunuz benim mutluluğum. Şimdi diğer tüm buluşmalarımızı üslenen arkadaşlarıma soruyorum, beraber her gün kaç kere görüşüp ne yapabiliriz diye fikir alış verişi yaptığımızı.

Ancak Selim çok haklı bir şekilde belirtmiş. Bu bizim hepimizin buluşması. Ben sadece bu forumun bir yöneticisi olarak sizlerin rahatı ve organizasyonda sorunları çözmek babında müdahil olarak bunca yıl üç kerede bu buluşmayı üslenerek sizi mutlu etmişimdir.

Ben Selim'in bahsettiği gibi dikkat ederseniz hiç bir zaman benim organizasyonum dememiş buluşmamız olarak bahsetmişimdir. Kimse yanlış anlamasın. Bu forumun yöneticisi olarak herkese yardımcı olmak ve siz üyelerimin burada devamlılığını sağlamak benim görevimdir. Biz bir aileyiz ve kimse bunu unutmasın. Bir elma olduğumuzu düşünürsek kurtlarda olacaktır. Önemli olan o kurtları elmayı çürütmeden bıçakla alıp en az yara ile tazeliğini korumamızdır. Bende burada onun için varım ve zararlı kurtları ayıklamam gerektiğini biliyorum.

Bu arada eğer benim bu her yıl yaptığımız organizasyonlarda benim yerime ilgilenecek arkadaşlardan istekli olan varsa lütfen belirtsin. Ben her zaman yanlarında olacak ve bizlere yine en güzel anılar bırakmak için çaba göstereceğim.

Hepinize çok güzel bir forum buluşması geçirmenizi diliyor, herhangi bir sorununuz olursa benim yardımcı olacağımı biliyorsunuz. Bana ulaşın lütfen. Günde 10 tane bilgi yerine 20 tane vermeye hazırım :)

Tufan Hocam .......güzel bir açıklama yapmış..

ARTI 1

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Selim. 10. forum buluşmasının bütün organizasyonunu sana veriyorum. Alnının akıyla çıkıp bizlere harika bir organizasyon tertip edeceğine hepimiz eminiz. Var mı itirazı olan...

Başta ben itiraz ediyorum...

Hakan Kırıkla ben iyi anlaşırım...aramızdan su bile sızmaz..Hakan bey ak der ben kara...ben ak derim o kara der geçiniz gideriz..

Hakan bey değilde başkası Tufan Yalçın turnuvası deseydi sesim bile çıkmazdı...

Bütün yöneticilerimiz birbinden iyidir..

Hele Emre İmamoğlu onun yeri ayrı... benim forumda tek korktuğum zat..yazılarımı kilitlemesi değilde bir gün beni kilitleyeceğinden korkarım...

Ertan Patır...benden bıkalı yıllar oldu..Kapıdan atıyor bacadan dalıyorum...

Yöneticilerimizde de iyi sabır var..Ben yönetici olsam önce kendimi gider ayak benle beraber bir iki kişiyi davul zurna ile forumdan gönderirdim..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Ben gebzeden seyirci olarak gelmek istiyorum. Seyircilerin salona girişleri için belirli bir prosedür uygulanacak mı?

Aslında seyirci degil oyuncu olarak katılmak istiyordum ama ancak cumartesi saat 13:30 da salonda olabilecegim.

Benim gibi geç katılacak olan varmı bilmiyorum ama bende bir iki maç yapmak istiyorum ki seviyemi görüp ona göre siz pro. oyuncular ile fikir alış verişi yapabileyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..