Jump to content
Masatenisi.org Forum

9.forum Buluşması Katılımcı Kayıt Listesi

Recommended Posts

cumadan gitmeye çalışacam bakalım cuma masalar kurulucak sabahtan öğlen orda olacağım kesin deil olmasa cumartesi sabahtan yolda olacaz saat 8.30 da salonda olacaz alalhın izniyle şimdiden heyecan bastı en guzeli ve eglenceli takım maçları olacak enesbey inşallah aynı takıma düşeriz bu arada ne yaptın en son maçı 2.1 geriydeydin inaşşalah almışsın

Atakan'ın da söylediği gibi 3-1 kaybettim. Tunç kardeşim iyi oynayıp hakettiği bir galibiyet aldı. Valla benim de isteğim aynı takıma düşmek seninle. Ama seninle rakip olarak da son derece keyifle oynarım hiç bıkmadan. Cuma masalar kurulursa akşam çok büyük ihtimal orada olurum bende...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada salaon için lazım olacak şeyler

100 adet atlet

100 adet tişort

50 adet iç çamaşur( don )..

10 adet çorap

2 adet spor ayakkabı

1 adet raket

10 adet top

bunlar mecburi bulunacak giyim malzeme

Tahsin bu ne böyle...

Katılım 250 kişi olur felan...

Gel sen şu isteklerini 2 katına çıkar benim gözüme biraz az geldi..!!!!

Vay maşallah diyeyim...

Yazarken tükendim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba ben samsundan adem güneşoğlu (geçen yılın sivas forumun alt lig şampiyonu yani eziklerin şampiyonu) ben ve arkadaşım bilal olgun yurtta kalacağız , bu sefer maç yaptığım herkezle resim çekinip adres telefon alacağım çünkü maçtan ziyade maç sonrası kritik yapma daha zevkli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 40 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..