Jump to content
Masatenisi.org Forum

9.forum Buluşması Katılımcı Kayıt Listesi

Recommended Posts

Güzel bir hafta sonu geçirdik.

Emeği geçen herkese özellikle organizasyonu üstlenen Melih bey e ve sanırım salonun ayarlanmasında büyük katkısı olan Tolga bey e( eminim bundan sonra enaz basket kadar masatenisine bir o kadar zaman ayıracaktır.) teşekkürlerimi iletiyorum.

Arkadaşlar özellikle şunu bilmemiz lazım bu tarz bir organizasyonu herkes yapamaz. öncelikle bu bilinmeli. sadece özveri ile yapılan bir organizasyondur.

Ufak tefek aksaklıklar mutlaka olacaktır.

Lütfen eleştiriyi yaparken emek sarfeden o arkadaşlara saygılı olalım. orada eğlenmek, masatenisi oynamak, sohbet etmek varken hatta 10 dakika hakemlik yapmaktan bile kaçan arkadaşlar varken kimse saatlerini hakem masasının başında geçirmek istemez. Sorumluluk aldığı için diğer arkadaşlarıyla da tartışmak durumunda kalmaz.

Eleştirimizi bir dahaki turnuva- buluşma yı daha az aksaklıklarla nasıl yapabiliriz diye yapmaya çalışalım.

Turnuva sonuçlarının pek önemi olmadığı final maçlarının yapıldığı sırada salonda pek kimsenin kalmadığından belliydi.

Yani Bora nın 1.olması ile benim sonuncu olmam çok önemli değildi. Bora nın forumun en iyi oyuncusu benim en kötü oyuncusu olduğu anlamına da gelmez. Önemli olan ikimizinde o ortamda buluşup beraber oynamamızdır.

Bu buluşmada katkısı olan herkese tekrar teşekkürler.

Buluşmayı güzel bir özetle bizlere açıklamışsınız...

BU BULUŞMAYI ORGANİZE EDEN KOCAELİNDEKİ DEĞERLİ ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM..

Bu buluşmayı Çırağan (sarayı) Otelinde bile düzenlesek..bile ....benden, muhallebiyi yerken dişimi kırdım feryatlarımı duyabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

emek harcanmadan kazanılan bişeyi bağışlamak kolaydır alın terinle kazandığın birşeyi bu kadar kolay bağışlayamazdın aslında o kupayı elenipte tekrar senin yanına verilen arkadaşın hakketmişti bu arada ahmet kardeşimi ben de çok takdir ettim ona başarılarının devamını dilerim.

Abicim ben gerekeni orada söyledim. Hükmen de verirdik, iki kişiyle de çıkardık. Fakat takım arkadaşlarınız bunu kabul etmedi. Siz ise henüz daha kendi aramızda doğru dürüst konuşmadan hakem masasına gittiniz. Belki 1-2 dk daha orada tartışsaydık kendi aramızda çözerdik. Ortalığı germenin faydası yoktu.

Beni yıllardır bilirsin, bugüne kadar kimsenin hakkını yemişliğim, ortalığı birbirine karıştırmışlığım, raket fırlatmışlığım, pano tekmeleyişliğim yoktur. Rakibin raketi yasaklıymış, üstünde fosforlu sarı t-shirt varmış, servisi elinden çıkarmıyormuş falan en ufak bir ayrıntıya bulaşmadım, şikayetçi olmadım. Tek derdim raketi topla buluşturmak ve insanlarla beraber güzel, eğlenceli vakitler geçirmek. Her ne kadar profesyonelce yapılıyor gibi gözükse de bu sporu sadece hobi olarak yapıyorum. O yüzdendir ki hiçbir zaman takım seçerken tercih nedeni para değil, vefa borcum olan, bana destek veren insanlar ve takımdaki kişilerdir.

Bu seneyle birlikte tüm liglerde oynamış olacağım ve hayatımda sadece 1 kere sarı kart gördüm o da takım arkadaşıma sayı arasında taktik vermeyi biraz abartmam yüzünden. (ki ülkemizde birçok hakem buna kart vermez) Hakem abimle de maçtan sonra beraber çay içtik, sohbet ettik.

Hak, hukuk dediniz... Başkasının hakkını bırakın, kendi hakkımdan sayısız kez vazgeçmişimdir. En kritik maçlarda veteran abilerim, kendi topları 1 mt dışarı kaçmasına rağmen "değdi" demeleri üzerine sayıları hep onlara vermişimdir.

Turnuvada karışıklık içinde bu abiyi alın yerine mavilerden birini verin diyemezdim. Organizasyon konusuna az da olsa bulaştım ve karışıklığın farkındaydım. Renk belirlemede başrol oynadığım için zaten diken üstündeydim. Gidenler için her renkten birer tane olsaydı pekala düzgün bir şekilde paylaştırılabilirdi. Turnuva öğle saatlerinde öyle bir hal aldı ki neredeyse takım maçları karambole gidiyordu. En azından çok geç saat bitme olasılığı vardı. Diğer arkadaşlar duruma el koydu ve özveri göstererek önce takım maçlarını sonra da ferdi maçlarını oynattılar.

Yinede bir kusurum olduğunu düşünüyorsan özür diliyorum. Çünkü 3-5 liralık metal parçası için kimsenin kırılmasını istemiyorum.

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

emek harcanmadan kazanılan bişeyi bağışlamak kolaydır alın terinle kazandığın birşeyi bu kadar kolay bağışlayamazdın aslında o kupayı elenipte tekrar senin yanına verilen arkadaşın hakketmişti bu arada ahmet kardeşimi ben de çok takdir ettim ona başarılarının devamını dilerim.

Amaç bol bol maç yaparak masa tenisi oynamak mı yoksa kura ile şans eseri kurulan, dengesi tartışılan takımlar maçlarında derece yaparak bir teneke parçası almak mı ? Benim düşüncem oradaki çoğu kişi karşıma bir iyi oyuncu gelse de oynasam diye düşünüyordur. Hatta karşı takımda 3 kırmızı oyuncu bile olmasını isteyenler bile olacaktır.

Ben geçen seneki 8.forum buluşmasında birinci olmama rağmen takımlarda grup maçlarında elendik. Hiç de önemli değil çünkü oradaki amaç gülmek eğlenmek ve bolca maç yapmaktı. ( Tahsin abiyle Sivas'ta maç yapamadık ama Kocaelinde bu açığı kapattık :) ). Umarım sizde siniriniz geçtiğinde bunu fark edersiniz.

Ahmet'i ve ona kupayı hediye ederek çok güzel bir harekete imza atan takım arkadaşlarını da kutlarım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Amaç bol bol maç yaparak masa tenisi oynamak mı yoksa kura ile şans eseri kurulan, dengesi tartışılan takımlar maçlarında derece yaparak bir teneke parçası almak mı ? Benim düşüncem oradaki çoğu kişi karşıma bir iyi oyuncu gelse de oynasam diye düşünüyordur. Hatta karşı takımda 3 kırmızı oyuncu bile olmasını isteyenler bile olacaktır.

Ben geçen seneki 8.forum buluşmasında birinci olmama rağmen takımlarda grup maçlarında elendik. Hiç de önemli değil çünkü oradaki amaç gülmek eğlenmek ve bolca maç yapmaktı. ( Tahsin abiyle Sivas'ta maç yapamadık ama Kocaelinde bu açığı kapattık :) ). Umarım sizde siniriniz geçtiğinde bunu fark edersiniz.

Ahmet'i ve ona kupayı hediye ederek çok güzel bir harekete imza atan takım arkadaşlarını da kutlarım.

aynen burak ordaki atmosferden ziyade insanların birbirleriyle kaynaşmaları çok onemli samimi soyluyorum bunu sivasta fazla sizinle yuzgöz olmama rağmen yine sizin mütavaziliğiniz dikkatimi çekmiştir ve kocelide sizinle bu sefer tam tanışmış olduk iyikide tanıştık gercekten bana göre maçlardada herşekilde çok centilmensiniz allah size hayatta başarılar sağlık uzun ömurler versin...tekrar görüşmek dileğiyle
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ahmet BEŞİROĞLU 'nu herkes beğendi. Seneye çok çok iyi bir oyuncu olarak karşımza gelecektir....

Gözüme çarpan diğer genç : Hikmet YILMAZ , Rize buluşmasından tanıyorum, çok ilerletmiş...

evet sırayla bu sefer hata senden :dans: hikmet yılmaz değil hicret yılmaz kendisiylede turnuvalarda iki sefer karşılaştık şükür ikisinide ben aldım şasımın yardımıyla
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tesellide takım birincisi olduk ben ibrahim aydın ve sevgili rıdvan şahin bora sen ferdi ve takım sıralamasını yaza bilirmisin isimleriyle kimler ipi göğüslemiş :alkis: :alkis: :alkis:

Tahsin kardesim ve ibrahim kardesimi bana ragmen tesellide birinci olabilmeyi basardiklari icin tebrik ediyorum.

Tahsin daha onceden de tanistigim ve de sevdigim bir arakadasimdir.ibrahim kardesimle tanismis olmak ve hepbirlikte takim olabilmekten dolayi cok mutluyum.

Bu birincilikte bize bir TESELLi oldu.guzel de oldu.

Bende Tufan abi ferdilerde ve takimlarda ne yapti merak ediyorum bilen varsa yazarsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

boranın takımı hem final hemde bora ferdilerde final oynadı tebrikler maylong......

ferdide final oynamadım abi maze42 (muammer)'e yenildim. zaman dar diye takım ve ferdi maçını bir saydık. takım finalinde yaptığımız maçı ferdi final zannetmiş olabilirsin. yinede teşekkürler :)

kazanan dostluk olduğu için bunların karıştırılması normal :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anladım ama muammeri ben ilk defa gordum adam baya iyiymiş onuda tebrik ediyorum vel hasıl bunaltıcı bir sıcaklığa rağmen turnuva zevkliydi gene alnındaki bantta yakışmıştı sana

Tahsin'in şu yüzyüze konuşuyormuş gibi yazı yazmasına hayranım. Ne kadar samimi. Sanki karşında konuşuyor gibi geliyor ki zor zanaat bence. Bora'nın bandına gelince o bir fenomen oldu bence.Buluşmada birinde ( kimdi tam hatırlamıyorum ) özel yapım Hattori Hanzo kenar bandı görmüştüm...Çekik göz , samuray bandından sonra bir o eksik kaldı Bora sende...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eskiden hiç bant takmazdım... Taaaa ki ciddi bir maçta alnımdan akan terin gözüme girip, onu bir güzel yakması sonucu bir sonraki kontra spini tek gözle çekene kadar. Aşırı terleyen biri olduğum için alnımı çok sık bir şekilde kolumla siliyordum ve bundan çok sıkılmıştım. Ayrıca kıvırcık saç uzadıkça kontrolü güçleştiği için her bakımdan bandın yararı oldu. Bu tip sorunlar yaşayanlara tavsiye ederim.

muammeri ben ilk defa gordum adam baya iyiymiş onuda tebrik ediyorum

Muammer, masa tenisine küçük yaşta başlamış, birtakım dereceleri olan, yıllardır liglerde oynayan başarılı bir sporcu kardeşimizdir. KKTC'de okuduğu, öncesi ve sonrasında Konya'da yaşadığından dolayı özel turnuvalara katılamıyordu ama bundan sonra forum buluşmalarına kaçırmaz, kaçırmamalı, kaçırmayacaktır da :)

Buluşmada birinde ( kimdi tam hatırlamıyorum ) özel yapım Hattori Hanzo kenar bandı görmüştüm...

Sn. Hanzo forum üyemizdir. Kendisinden sözkonusu kenar bandını rica ediyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..