Jump to content
Masatenisi.org Forum

9.forum Buluşması Katılımcı Kayıt Listesi

Recommended Posts

Yasin ÖZDEMİR

Avni ÖZDEMİR

haftasonu işimle ilgili eğitim olduğu için (yazıklar olsun ki eğitim yazısı bugün saat 17:30 de geldi) ben gelemiyorum, babamda dolayısıyla gelemiyor,bizi listeden çıkarabilirsiniz, tişörtleri bir arkadaştan alabilirsek çok memnun olurum. kusura bakmayın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar guzel bir forum buluşması daha geride kaldı emeği gecen gecmeyen gelen gelemeyen tüm masatenisi arakadaşlarıma sonsuz teşekurlerimi sunuyorum ayrıca çok onemli birnedenden dolyı sıvas rekorunu kıramadım tek nedenide 180 derece sıcaklık kavrulduk spor salonunda bunaltıcı sıcaklık her maç sonunda atletleri tişortları değiştirmek zorunda kaldık bu nedenden dolayı sıvasın maç rekorunu kıramadığım için uzgun ayrıldım ordan

melihin ellerine kolllarına yureğine sağlık ..........

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar guzel bir forum buluşması daha geride kaldı emeği gecen gecmeyen gelen gelemeyen tüm masatenisi arakadaşlarıma sonsuz teşekurlerimi sunuyorum ayrıca çok onemli birnedenden dolyı sıvas rekorunu kıramadım tek nedenide 180 derece sıcaklık kavrulduk spor salonunda bunaltıcı sıcaklık her maç sonunda atletleri tişortları değiştirmek zorunda kaldık bu nedenden dolayı sıvasın maç rekorunu kıramadığım için uzgun ayrıldım ordan

melihin ellerine kolllarına yureğine sağlık ..........

Sevgili Tahsin en azından atlet şort değiştirme rekoru kırmışındır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tahsin abinin rekorlarını şöyle bir toplarlayacak olursak...

en erken saatte kalkma rekoru

(dolayısıyla) en erken saate salona gitme rekoru

(ve dolayısıyla) en erken saatte masa tenisi oynama rekoru !!! (07:00)

1 dk içinde en fazla spin çekme rekoru

en fazla iç çamaşırı değiştirme rekoru

maç sayısı bakımından kocaeli il rekoru

tüm bu rekorları sadece 2 gün içerisinde kırma rekoru

diğer rekorlar...

en çok ismi zikredilen şahsiyet rekoru (tufan yalçın)

maç oynanan yerden en fazla geçilme rekoru (1 numaralı masa)

yanlış anons rekoru

vs

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tahsin abinin rekorlarını şöyle bir toplarlayacak olursak...

en erken saatte kalkma rekoru

(dolayısıyla) en erken saate salona gitme rekoru

(ve dolayısıyla) en erken saatte masa tenisi oynama rekoru !!! (07:00)

1 dk içinde en fazla spin çekme rekoru

en fazla iç çamaşırı değiştirme rekoru

maç sayısı bakımından kocaeli il rekoru

tüm bu rekorları sadece 2 gün içerisinde kırma rekoru

diğer rekorlar...

en çok ismi zikredilen şahsiyet rekoru (tufan yalçın)

maç oynanan yerden en fazla geçilme rekoru (1 numaralı masa)

yanlış anons rekoru

vs

En güzel ve düzenli liste tutan Bora :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hem takım hem ferdide muammer'le maçım olduğu ve zaman kısıtlı olduğu için iki maçı bir saydık ve muammer'e yenildiğim için kendisi orhan altayla ferdi finali oynadı ama kaybetti. ferdide diğer sıralamaları bilmiyorum. takımda ise final oynadıgımız muammerler 2. ahmet sözmenin takımı 3. oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

takımlarda eksik olunca cemal selanik'in yerine transfer oldu :)

güzel transferler yapıp kupaları alın terinizle kazanmışsınız ahmet elendiği turnuvada üçüncülük senin devşirme oyuncunla sen de birincilik kupasını kaldırmışınız tekrar tebrikler centilmenlik kupası varmıydı oda sizin hakkınızdı.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hem takım hem ferdide muammer'le maçım olduğu ve zaman kısıtlı olduğu için iki maçı bir saydık ve muammer'e yenildiğim için kendisi orhan altayla ferdi finali oynadı ama kaybetti. ferdide diğer sıralamaları bilmiyorum. takımda ise final oynadıgımız muammerler 2. ahmet sözmenin takımı 3. oldu.

Muammer, Orhan Altay la tarı finalde karşılaşıp 3-2 elendi. Orhan Altay, Harun la final yapıp maçı 3-1 kaybetti.

Takımlarda Bora nın takımı 1. Tufan Yalçın, Adem Güneşoğlu, Cemal adlı arkadaşların takımı 2. oldu

Yeşil grup ta Barış Ağaç adlı ankaralı arkadaşımız 1. oldu.

Mavi grup ta Bursa ekibi 1. ve 2. liği 3 üncülüğü Cengiz Dikmetaş aldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

güzel transferler yapıp kupaları alın terinizle kazanmışsınız ahmet elendiği turnuvada üçüncülük senin devşirme oyuncunla sen de birincilik kupasını kaldırmışınız tekrar tebrikler centilmenlik kupası varmıydı oda sizin hakkınızdı.

Her takım için tek bir kupa vardı (madalya yoktu) ve o kupa şuan takımımızın yeşil renkli oyuncusu, yani 12 yaşındaki Ahmed Beşiroğlu kardeşimizin odasındadır. Anasının ak sütü gibi helaldir.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her takım için tek bir kupa vardı (madalya yoktu) ve o kupa şuan takımımızın yeşil renkli oyuncusu, yani 12 yaşındaki Ahmed Beşiroğlu kardeşimizin odasındadır. Anasının ak sütü gibi helaldir.

emek harcanmadan kazanılan bişeyi bağışlamak kolaydır alın terinle kazandığın birşeyi bu kadar kolay bağışlayamazdın aslında o kupayı elenipte tekrar senin yanına verilen arkadaşın hakketmişti bu arada ahmet kardeşimi ben de çok takdir ettim ona başarılarının devamını dilerim.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

emek harcanmadan kazanılan bişeyi bağışlamak kolaydır alın terinle kazandığın birşeyi bu kadar kolay bağışlayamazdın aslında o kupayı elenipte tekrar senin yanına verilen arkadaşın hakketmişti bu arada ahmet kardeşimi ben de çok takdir ettim ona başarılarının devamını dilerim.

adana ve mersinde alın terimle kazandıgım 2.lik 3.lük madalyalarım var .adres verirseniz size( kargosunu da kendim odeyerek) KOLAYCA bagıslayabilirim!

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir hafta sonu geçirdik.

Emeği geçen herkese özellikle organizasyonu üstlenen Melih bey e ve sanırım salonun ayarlanmasında büyük katkısı olan Tolga bey e( eminim bundan sonra enaz basket kadar masatenisine bir o kadar zaman ayıracaktır.) teşekkürlerimi iletiyorum.

Arkadaşlar özellikle şunu bilmemiz lazım bu tarz bir organizasyonu herkes yapamaz. öncelikle bu bilinmeli. sadece özveri ile yapılan bir organizasyondur.

Ufak tefek aksaklıklar mutlaka olacaktır.

Lütfen eleştiriyi yaparken emek sarfeden o arkadaşlara saygılı olalım. orada eğlenmek, masatenisi oynamak, sohbet etmek varken hatta 10 dakika hakemlik yapmaktan bile kaçan arkadaşlar varken kimse saatlerini hakem masasının başında geçirmek istemez. Sorumluluk aldığı için diğer arkadaşlarıyla da tartışmak durumunda kalmaz.

Eleştirimizi bir dahaki turnuva- buluşma yı daha az aksaklıklarla nasıl yapabiliriz diye yapmaya çalışalım.

Turnuva sonuçlarının pek önemi olmadığı final maçlarının yapıldığı sırada salonda pek kimsenin kalmadığından belliydi.

Yani Bora nın 1.olması ile benim sonuncu olmam çok önemli değildi. Bora nın forumun en iyi oyuncusu benim en kötü oyuncusu olduğu anlamına da gelmez. Önemli olan ikimizinde o ortamda buluşup beraber oynamamızdır.

Bu buluşmada katkısı olan herkese tekrar teşekkürler.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 31 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..