Jump to content
Masatenisi.org Forum

9.forum Buluşması Katılımcı Kayıt Listesi

Recommended Posts

Merhabalar Tahsin ve Burak beylerin mesajlari kafami karistirdi.

Kyk yurdunda kalmamiz ilk mesajda Melih beyin dedigi gibi ucretsizmi yok Burak beyin dedigi gibi ucrete tabi mi bilenler bizi aydinlatirsa sevinirim.

Tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

koceli köftesi var menude sivasta yediğimiz gibi arkasından ordan ayrılıp maraş dondurması yiyecek ordan tekrar salona gecip genel kurul toplantısı yapacaz kaynaşma

masatenisi org forum buluşma toplantısı

tahsin abicim bu maraş dondurması icin K.maraş'a uğramıycaz değilmi ;)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

(Ayberk Kabacı) benide yazın KYK ya osman yılmaz ile birlikte zonguldaktan geleceğiz inş. M beden tişört :)

hocam listeye yazıyorum ama t-shirt konusu için sipariş alımı bitti malesef, eğer tufan abi fazladan yaptırırsa ondan alırsınız.

bilmemkaç mesaj önce de bunu belirtmiştim ama sayısını hatırlamadığım için tekrar yazayım dedim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kocelide melihbeyin bize hazırladığı menude bu listeyi gizliden ele gecirdim ayrıyeten salonda 16 tane yemek masası olacakmış yemek masasının bir diğer ismi olan pinpon masası elime gecen belgelere dayanarak bunları yazdım

Tahsincim hepimizi gözümüze kestirdiğinin kesin kanıtı bu. Baksana masaları yemek masası yapıp menüye de bizi koymuşsun. Seç beğen ye. :) Bu noktada bir şey sormak istiyorum. Tatlı olarak kimi istersin :whistle:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim otomobil dolu. daha forum buluşması fikri çıkınca iki arkadaşım ve eşleri için söz almışlardı ve onlar kesin geleceklermiş. O yüzden diğer forum üyelerini başka araçlara dağıtmalıyız.

istanbuldan otomobiliyle gelecekler ve boş yeri olanlar bence buraya yazsın ona göre mesajlaşılır...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 35 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..