Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bh Da Tırtıllı Ile Oynayan Var Mı?

Guest Nejdet

Recommended Posts

slm,başlık biraz tuhaf oldu :acaba: (bilmiyorum nasıl diyorsunuz tırtıl,tırtık?)

Dün her zaman yendiğim bir oyuncuya yenildim!Bu arkadaş Bh dına dr.neaubaure'ın boomerangını takmış,zaten fh dıda çok iyi.Adam her topa atak direk yahu hızlı bir lift yaparak beni mahfetti.Hayatımda ilk defa bh da bir uzun tırtıllıyla oynadım.Ama bu boomerang mıdır nedir acayip bir tırtıllı?Adam hiç hata yapmadan oynadı ve hayret kısa zamandada bu tırtıllı lastiğe alışmış!

Aranızda bh da uzun tırtıllı ile oynayan var mı?

adam fh da dh hurricane 3 le oynuyordu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

stiga destroyer aldim,maalesef istedigim olmadi.Kontrollu bayagida rakibi zorluyor ama bh için zor ve topa lift yapmasi imkansiz.Armstrong attack 3 u denedim,kontrolu çok iyi ama atak yapmaya mecbursun yoksa top fuze gibi geri gelir.Ama hosuma gitti,alçak ve kesik toplara smash vurabiliyorsun,liftte mumkun.Oyunuma bayagi bir zenginlik verebilir.

Bh dimada H3 denedim.çok iyi,kesik topa hatta alçak topa dahi smash çekebiliyorsun!Bazi toplarda bryce ile yapamadigini h3 ile mumkun

Galiba sezona bu 2 liyle devam edecem,gerçi grass off i denemekde isterdim fh için,attack 3 den daha çok rakibi zorlar ama atak yapmak icin zorlanabilirim.

Tahta için ise,vsg 4000 le denedim,H3 icin hissetme sorunu var zira sert bir tahta,acaba hangi tahtayi tafsiye edersiniz?

tskler

konuyu biraz açayim zira fransiz formunda bahsetmistim galiba burada boyle bir sey açmadim.

Benim bh çok iyi,çogu sayilarimi bh ile yapiyorum

Bunu anlayanda hep fh ima oynuyor(biraz zayif)

Bende fh için arayis içindeyim hatta uzun tirtilli denemeyi dusundum o yuzden destroyeri denedim,fransiz forumunda grass off onerdiler,yahutta bir soft

bende armstrong attack 3 u denedim

belki simdi anlasilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer masaya uzun toplar gönderebiliyorsanız TSP Bamboo Curl P1 (OX) (uzun tırtık)önerebilirim size. Çok iyi bir lastik ve rakibi yeterince bozuyor. Ama tırtık lastik sizinde oyununuzu rahatsız ediyorsa yine TSP'nin Curl P2 (ince süngerli) (daha kısa tırtık) yada yine uzun tırtık olan Curl P3 kullanabilirsiniz.

Siz sadece şunu belirlemeniz gerek hangi tarz tırtık lastikte oyunumu daha iyi yansıtıyorum. Çünkü birçok firmanın birçok lastiği var ama genelde tırtık lastikler çok farklı özelliklere sahip. Anti olanlarından hiç bahsetmedim mesela... Bunun yanında Dr.Neubauer lastiklerde bu piyasada çok ünlü. Gerçekten rakibin oyununu çok fazla bozuyor. Bunun yanında Butterfly'ın Feint Long lll lastiği ve Raystrom lastikte atak için iyi. Ama denemeden alabileceğiniz lastikler değil. Çünkü birkaç oyunda deneyerek bile çözüme ulaşamıyorsunuz. Yoksa her markanın birçok tırtık lastiği var.

En iyi cevabı aslında size Ertan Bey verecektir ama dediğim gibi denenmeden alınabilecek lastikler değil...

Sevgiler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendim çok oynamadığım için ben uzun tırtıl konusunda fazla bir şey söyleyemem. Değişik kısa tırtıllarla epeyce oynadım ama kısa tırtıllar fazla rahatsız edici top atmazlar.

Uzun tırtıldan gelen toplara vururken bilekten değilde tenis vuruşu yapar gibi tüm kolu kullanarak vurunca karşıya gidiyor. Ben çaresini bu şekilde buldum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..