Jump to content
Masatenisi.org Forum

Jo Waldner - Andrzej Grubba 1993

Recommended Posts

[media=]

[/media]

Waldner'in neden bir efsane olduğunu gösteren en iyi sayılardan sanırım. Adamın oyunundaki rahatlığa, üstün kontrole, oyunundaki çeşitliliğe bakın. Gören de sanır ki bir gösteri maçı. 1993'te Kopenhag'da düzenlenen EuropeTop 12 şampiyonasından bu sayı...

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[media=]

[/media]

Waldner'in neden bir efsane olduğunu gösteren en iyi sayılardan sanırım. Adamın oyunundaki rahatlığa, üstün kontrole, oyunundaki çeşitliliğe bakın. Gören de sanır ki bir gösteri maçı. 1993'te Kopenhag'da düzenlenen EuropeTop 12 şampiyonasından bu sayı...

Fatihcim merhaba İnşaallah iyisindir.Waldner mübarek 4-5 metreden top taşı,top taşı kıstırdınmı yap kontra spini vayy vayy vayyy aynı ben yawww :dans::bye: .Bursaya çok selam.Ha bu arada bizim izvet turnuvasına Bursa ekibi geldi ama sen ve Ersun abi yoktu üzüldüm valla ne güzel bilenmişlerde gelmişler teklerde Alp kardeşim yendi beni sonra Mithat kardeşimde topu koltuk altımıza verdi çiftlerdede Mehmet&Sade çiftine çarpıldık tam bursanın intikamı derken ALLAH tan teklerde bu sefer Sade kardeşimi yendimde rahatladım valla.Daha sonra akşam çok güzel bir yemek muhabbetimizde oldu Fehmi abi,Mehmet abi ve komple ekible.Aslında Bursalı kardeşlerime pisikolojik olarak rahat çıkıyorum çünkü bursada çeyrek finalden itibaren sağolsunlar beni desteklediler enterasandır banada hiç orada bursalı denk gelmemişti zaten grub maçında sen hariç...Görüşmek üzere kendine iyi bak selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..