Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süper Bir Pinpon Oyunu

Guest Apex

Recommended Posts

Herkese merhaba,

Bilgisayarda masa tenisi oynamanın zevkini gerçekten yaşatabilen tek oyun...

Şu ana kadar nerdeyse bütün pinpon oyunlarını denedim ama hiçbiri zevkli değildi... Ama işte buldum sonunda

en zevklisi,en gerçekçisi... Muthiş bir oyun...

Aşağıda linkini veriyorum. Sayfaya girip 7mb'lık installer for windows "csmash066.exe" adlı dosyayı çekin ve kurun... Oyunun adı Cannon Smash. Ayrıca bu oyun açık kaynak kodlu bir oyun,yani indirmesi,oynaması bedava..

Cannon Smash

Oyun ayrıca internetten veya networkten de karşılıklı oynanabiliyor.. Artık bilgisayar başında da maçlara devam edebileceğiz :thup:

Bu oyunu oynayarak gerçek oyununuzu bile geliştirebilirsiniz inanın bana.. Mutlaka deneyin,vazgeçemeyeceksiniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Apex, aynı uyarıyı (aynıdır sanırım) bende de veriyor ve uyarı aynen şöyle:

16 bit Ms-Dos alt sistemi

NVTDM CPU geçersiz bir yönergeyle karşılaştı.

(Çeşitli harf ve rakamlar) Uygulamayı bitirmek için Kapat'ı seçin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende hiç bir uyarı vermedi, normal olarak kuruldu. fakat oyun çok yavaş. oynanabilirlik çok kötü.

muhtemelen iyi bir ekran kartı istiyor olabailir. oyüzden evdeki bilgisayarıma kurmam gerekli diye düşünüyorum. sonra yorumlarımı bildiririm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla o uyarı belki service packden dolayı oluyo olabilir bilmiyorum açıkçası. Windowsun bazı oyunlarda o tür sorunlar çıkarttığını da duymuştum ama çözümü var diye hatırlıyorum ama ne olduğunu hatırlamıyorum :(

Belki çözüm olarak gene aynı sitedeki binary for windows yazan csmash065.zip adlı dosyayı çekeblirsiniz. O zip dosyasını bi klasöre açacaksınız ve içindeki csmash exe'yi çalıştıracaksınız belkli olur. Bende de o çalışmadı mesela...

Oyunun hızı konusuna gelince çok iyi bir ekran kartı istediğini sanmıyorum ama eğer ekran kartının sürücüleri tam yüklü değilse ya da çok eski bir kartsa öyle bir sorun olabilir. O durumda da oyun ilk çalıştığında çıkan pencerede graphics kısmında simple butonunu işaretleyerek hızlandırabilirsiniz diye tahmin edeiyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..