Jump to content
Masatenisi.org Forum

Xu Xin ' In Bir Günü

Ertunga

Recommended Posts

Göbek işleri bizden sorulur. Okul bitip iş güç sahibi olup düzenli yemek girmeye başladı mı mideye işte o zamancan simidi baş gösteriyor :D Sen erken başlamışsın. Düzensiz beslenilen öğrencilik hayatında göbek simit hak getiredir normalde. :D

Olay o zaten abi sabah kahvaltı yok öğlen iki tane hamburger ye akşam üstü yine bi abur cubur gece yarısına doğru cips kola sonuç ortada malesef

Evlenince falan göbek nolur bilmiyorum da şimdiki gibi istediğim zaman salona gidemeyeceğim için evlendikten sonra da iyi bir oyuncu olarak bu spora devam ederim diyemem zaten :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olay o zaten abi sabah kahvaltı yok öğlen iki tane hamburger ye akşam üstü yine bi abur cubur gece yarısına doğru cips kola sonuç ortada malesef

Evlenince falan göbek nolur bilmiyorum da şimdiki gibi istediğim zaman salona gidemeyeceğim için evlendikten sonra da iyi bir oyuncu olarak bu spora devam ederim diyemem zaten :D

Kılıbizm sinyalleri veriyorsun yani. İyi bakalım. Sen şimdiden dizginleri vermeye razıysan işin zor kardeşim. Bizden neden Xu-Xin çıkmaz. Bknz : Fuat :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kılıbizm sinyalleri veriyorsun yani. İyi bakalım. Sen şimdiden dizginleri vermeye razıysan işin zor kardeşim. Bizden neden Xu-Xin çıkmaz. Bknz : Fuat :whistle:

Razı değilim aslında ama Bursa daki salonumuza gelen (pardon gelemeyen :D) abilerimizi görünce az çok tahmin edebiliyorum ne halde olacağımı :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..