Jump to content
Masatenisi.org Forum

Murat Oktav - Serkan Özcan (Kırıkkale Veteran Turn.)

moktav

Recommended Posts

İlk 2 setin videosunu bulabildim. Maçın sonucu 3 - 2 ben aldım ama çok zor oldu...

[media=]

Yorumlarınızı beklerim. Saygılarımla...

NOT: Serkan Bey çift taraflı pütürle oynuyor. Benimkiler düz lastik...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat bey tebrikler, güzel maç olmuş gerçekten. Bir an için Rize deki forum buluşması aklıma geldi o anları yaşadım. Biraz daha soğukkanlı ve cesur olmak gerekiyo bence oyunda, korkuyla oynanan maçlarda hareketler hem yarım kalıyor hem de kısıtlıyor oyununuzu. Bu genel bir durum tabiki aynı zamanda... Bir gün Tokat a yolun düşerse inşallah zevkli maçlar çıkarırız seninle adaşım. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen adaşım gerilim insanın istediği gibi oynamasını engelliyor. Bildiğimiz halde gene de kontrollü oynamaya itiyor insanı. Ara açılmadıkça oyunu istediğim gibi oynayamıyorum bir türlü. İnşaallah bir gün bir yerde oynarız. Bu arada nasipse Trabzondaki Kurum kuruluşlar turnuvasına katılacağız. Gelirsen oynarız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat Hocam imzandaki kombiyle nasıl chop ve defans yapıyorsun? Tebrik ederim.

Donic lastikler kontrollü sayılır. Aslında ofansif lastikler. Tahta ise karbon hücum tahtası ama yıllardır onunla oynuyorum sanıyorum karakteristiğine alıştım. Zaten choplar dikkat ettiyseniz filenin oldukça üstünden gidiyor. Aslında tehlikeli bence :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..