Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dayanışma

Guest hakan

Recommended Posts

Arkadaşlar; Tufan Yalçın'a, İzmirlilere sahip çıkan ilk Ankara'lı olması nedeniyle teşekkür etmek için başladım

ama, hepinizin bildiği gibi, saati 16 ytl den yıllık 12 ytl ye dönüşen haraç miktarımız,Tufan'ın başlattığı dayanışmanın bir eseri gibi görünüyor.Bu son derece önemli.Lisanslı veya sempatizan her masatenisi severi

bu siteye yönlendirip sıksık iletişmeli ve örgütlü bir toplum olmalıyız.Herkes işbaşına.

Hakan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar; Tufan Yalçın'a, İzmirlilere sahip çıkan ilk Ankara'lı olması nedeniyle teşekkür etmek için başladım

ama, hepinizin bildiği gibi, saati 16 ytl den yıllık 12 ytl ye dönüşen haraç miktarımız,Tufan'ın başlattığı dayanışmanın bir eseri gibi görünüyor.Bu son derece önemli.Lisanslı veya sempatizan her masatenisi severi

bu siteye yönlendirip sıksık iletişmeli ve örgütlü bir toplum olmalıyız.Herkes işbaşına.

Hakan

Hakan abi senin gibi değerli insanların masatenisine olan sevgisi ve katkısı sayesinde oluyor bazı şeyler.Gönül isterdiki çok daha iyi şartlarda bu sporu yürütelim.Ancak hiç olmazsa federasyon başkanımızın bu konu ile ilgilenip bir çözüm geliştirmesi bile bence çok önemli.Tüm İzmirli arkadaşlarıma herzaman elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Bu konu diğer şehirlerdeki arkadaşlarımızada ders olsun.En ufak bir prüzde birbirimizle haberleşirsek ufakta olsa bu şekilde çözümlere ulaşabiliriz.Her zaman mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Federasyon başkanımız bana her konuda elinden geldiğince yardımcı olacağını belirtti.

Hakan abinin dediği gibi HAYDİ İŞBAŞINA. :thup:

Tufan Yalcin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..