Jump to content
Masatenisi.org Forum

Acil Yardım

cashır

Recommended Posts

tecrübeli arkadaşlar calibra serisinin lt lt sound ve lt spin i karşılaştırabilirmisiniz şimdiye kadar hep xiom vega europa kullandm artık lastik değiştirmek istiyorum calıbraları ve omega 4 u dusunuyorum birde aurus onerdıler bu lastıkler hakkında yardımlarınızı ve degerlendırmelerınızı beklıyorum teşekkurler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aramadakilere baktım da yeterli bilgi bulamadığım için konu açtım admin gereksiz konu açtıysam kusura bakma, emre teşekkürler ligde oynamıyorum ama klüp bulamadığım için yani oyunumun lig oyuncusundan çok farklı olduğunu düşünmüyorum şuan tenergy 05 kullanıyorum calıbra heralde daha hızlı değildir :) lastiği hiç denemediğim için tecrübeli birinden yardım almak istedim hız olarak calıbra ıclerınde en hızlısı anlasılan spinlerde omega4 göre nasıl kıyaslarsın 05 de hissiyat hiç olmadıgı ıcın bıraz daha hıslı bı lastıkle oynamak ıstıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..