Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avcılar / Beylikdüzü / Bahçeşehir

Guest khaledome

Recommended Posts

Avcilardaki arkadaslarin, Avcilardaki yere gitmeleri daha mantikli olabilir. Hic degilse en azindan bir gidip gormekte fayda var. Hemde oradaki abilerimize destek olmus olursunuz.

Ben ilerde vakit bulabilirsen Bahcesehir'den Avcilardaki yere ugramayi dusunuyorum. Ama cok ciddi bir sakatlik gecirdim. Sanirim uzun sure masa tenisine ara varmek zorunda kalacagim.

Ama, Zeytinburnu UPS salonu da, Okmeydanindaki salon da guzel yerler. Bence her yere gidip degisik oyuncularla oynamak en guzeli. Tabi bunu Istanbul'da yapmak biraz guc. Onun icin en azindan hafta ici olan gunlerde de oynamak istiyorsaniz, evinizin yakinindaki salonlardan yayarlanmak en mantiklisi.

Saygilar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Avcilardaki arkadaslarin, Avcilardaki yere gitmeleri daha mantikli olabilir. Hic degilse en azindan bir gidip gormekte fayda var. Hemde oradaki abilerimize destek olmus olursunuz.

Ben ilerde vakit bulabilirsen Bahcesehir'den Avcilardaki yere ugramayi dusunuyorum. Ama cok ciddi bir sakatlik gecirdim. Sanirim uzun sure masa tenisine ara varmek zorunda kalacagim.

Ama, Zeytinburnu UPS salonu da, Okmeydanindaki salon da guzel yerler. Bence her yere gidip degisik oyuncularla oynamak en guzeli. Tabi bunu Istanbul'da yapmak biraz guc. Onun icin en azindan hafta ici olan gunlerde de oynamak istiyorsaniz, evinizin yakinindaki salonlardan yayarlanmak en mantiklisi.

Saygilar.

Geçmiş olsun Gazelle, nasıl bir sakatlık geçirdin uzun süre masa tenisine ara verecek kadar?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçmi? olsun Gazelle, nas?l bir sakatl?k geçirdin uzun süre masa tenisine ara verecek kadar?

Selamlar Tanju Abi,

Sol ayak bilegimden problemim vard?. 2 hafta once sag taraftan sola dogru hamle yaparken ayagima ters bastim sanirim ondan oldu. Sadece duz top antremani yapmak icin bir sonraki hafta salona gittim. Sol ayak bilegimde problem oldugu icin genelde hep sag ayagima fazla yukleniyordum. Bir posizyonda forhand top spin yapayim derken, sag ayagimin dizine neredeyse vucudumun tum yukunu bindirince, sag ayak dizimden hem bir ses geldi hem de o anda baya bir agri hissettim. Bu gecen Cumartesi oldu.

Haftaici hem sol ayak bilegime bileklik sag ayagimin dizinede dizlik takarak gezdim. Ayrica thermo rhemuon adli merhemden surdum. Su anda sol ayak bilegim biraz iyi gibi. Ama sag ayagimin dizinde cok fazla agri olmasa da hafif sislik var. Eger duzelme olmaz ise doktora gitmeyi dusunuyorum. Bir muddet daha masa tenisi oynamayacagim.

Bu sakatligin en buyuk nedeni ise cok iyi isinmadan oynamaya baslamamdir. Lutfen, iyice isinmadan ozellikle ayak bilegi ve bilhassa dizlerinizi isindirmadan oynamaya baslamayin. Tabi kol ve vucudun diger bolgelerini de isitmak onemli ama ozellikle dizlere ve bileklere vucudun tum yuku biniyor.

Saygilar,

Onur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Selamlar Tanju Abi,

Sol ayak bilegimden problemim vard?. 2 hafta once sag taraftan sola dogru hamle yaparken ayagima ters bastim sanirim ondan oldu. Sadece duz top antremani yapmak icin bir sonraki hafta salona gittim. Sol ayak bilegimde problem oldugu icin genelde hep sag ayagima fazla yukleniyordum. Bir posizyonda forhand top spin yapayim derken, sag ayagimin dizine neredeyse vucudumun tum yukunu bindirince, sag ayak dizimden hem bir ses geldi hem de o anda baya bir agri hissettim. Bu gecen Cumartesi oldu.

Haftaici hem sol ayak bilegime bileklik sag ayagimin dizinede dizlik takarak gezdim. Ayrica thermo rhemuon adli merhemden surdum. Su anda sol ayak bilegim biraz iyi gibi. Ama sag ayagimin dizinde cok fazla agri olmasa da hafif sislik var. Eger duzelme olmaz ise doktora gitmeyi dusunuyorum. Bir muddet daha masa tenisi oynamayacagim.

Bu sakatligin en buyuk nedeni ise cok iyi isinmadan oynamaya baslamamdir. Lutfen, iyice isinmadan ozellikle ayak bilegi ve bilhassa dizlerinizi isindirmadan oynamaya baslamayin. Tabi kol ve vucudun diger bolgelerini de isitmak onemli ama ozellikle dizlere ve bileklere vucudun tum yuku biniyor.

Saygilar,

Onur

Selamlar Onur,

Dizinde şişlik olduğuna göre en kısa zamanda bir Fizik Tedavi Uzmanına görünmeni tavsiye ederim. Eklem içindeki kıkırdakta veya eklem kapsülünde bir problem oluşmuş olabilir. Biliyorsun dizlerimiz yürürken ve ayakta iken sürekli olarak yaklaşık 60 kilo basınca maruz kalmaktadır. Bu da iyileşme sürecini olumsuz etkiler. Umarım sağlık karnen vardır ve fazla masraf çıkarmaz sana. Tekrar geçmiş olsun dileklerimle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tesekkurler Tanju Abi en kisa sure zarfinda doktora gitmeye calisacagim. Saglik karnem var. Uzun sure masa tenisine ara vermem gerekebilir. Bu sislik beni korkutuyor acikcasi. Ozellikle belirtmis oldugunuz gibi kikirdak zedelenmesi veya bir yirtik olmus olabilir. Umarim ameliyatlik bir duruma gerek kalmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

arkadaşlar bende avcılarda oturuyorum.

yer tavsiyesi olan varmı? yada belli bir günde antreman yapabilirmiyiz.

eğer oyuna beni de almayı düşünürseniz şuan bir raketim yok. yanınıza raket almayı unutmayın.

saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bende avcılarda oturuyorum.

yer tavsiyesi olan varmı? yada belli bir günde antreman yapabilirmiyiz.

eğer oyuna beni de almayı düşünürseniz şuan bir raketim yok. yanınıza raket almayı unutmayın.

saygılarımla

siteyi iyi takip edin oynayan kişileri bulursun inşaallah

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 38 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..