Jump to content
Masatenisi.org Forum

Aktif Olmayan Üyeler

Ertan

Recommended Posts

doğru bir karar olmuş. kağıt üzerinde çok üyenin olması bir anlam ifade etmiyor, az ama öz bir katılım forumun devamı için kafidir bence. forumda kimin ne zaman aktif olacağı da belli olmuyor, bazen bir bakmışsınız uzun zamandır yazmayan bir üye mesaj atıvermiş. İlgilenilen konu başlıkları, bazı konulara kendi tecrübe ve bilgisini katma isteği aktifliği direk olarak etkiliyor. bu ara yaşanan durgunluğu mevsim değişikliğine veriyorum :P: ama daha aktif bir forum için neler yapılabilir konusu masaya yatırılabilir bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eski üye toplamıyla şimdiki üye toplamı arasında forum bayağı bir üye erezyonuna uğramış.

bu silinmede,

üyeler ben işimi gördüm gerisi önemli değil diyemi katılımda bulunmuyorlar.

yada

ben üye olarak burada şimdi bir şeyler yazacağım (konu önemli değil), bu yazdığım yazı da birilerinin ayağına basacak peşinden bir ton tartışma çıkacak en iyisi ben yazmıyayım, ''söz gümüşse sükut altındır'' diye düşünmesindenmidir.

forum bana göre bu iki rüzgar eğiliminde harekette bulunuyor diye düşünüyorum, sıkıntıyı bulmak için tartışmak gerekir.

bu tartışmamızıda, topluma açık bir alanda olduğumuzu unutmadan yapmamızda fayda var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben üye olarak burada şimdi bir şeyler yazacağım (konu önemli değil), bu yazdığım yazı da birilerinin ayağına basacak peşinden bir ton tartışma çıkacak en iyisi ben yazmıyayım, ''söz gümüşse sükut altındır'' diye düşünmesindenmidir.

ahaha aynı ben.. 2yüz küsür msg ım var burda yayınlanan, 1000 e yakında yayınlanmıyan msg ım vardır.

şöyle oluyor, bilirsiniz uzun yazmayı severim, klavyem hızlı olduu için az zamanımı alır...

yazarım yazarım, kafamdakileri boşaltırım, deşarjımı olurum, sonra gönder yerine tepeden x e basarım.

abartmıyorum 1000 olmuştur yazmadıklarım. hemde minimum 1 paragraf...

garip ama böyle.... misal bu yazıyı da x lemelimiyim göndermelimiyim. mmm ??

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ahaha aynı ben.. 2yüz küsür msg ım var burda yayınlanan, 1000 e yakında yayınlanmıyan msg ım vardır.

şöyle oluyor, bilirsiniz uzun yazmayı severim, klavyem hızlı olduu için az zamanımı alır...

yazarım yazarım, kafamdakileri boşaltırım, deşarjımı olurum, sonra gönder yerine tepeden x e basarım.

Sevgili Hocam,

Siz ve ben pek bu guruba girmiyoruz.

Aslına bakarsanız bizler yazmakla doğruyu bulmak için bir çaba gösteriyoruz..

Niye sessiz kalacağız, kendi düşüncelerimizi yazmamız suç değil ki..Yanlış düşünür vede bu düşüncemizi yazarız, doğruya ulaşırız.

Sizler bizler yazacağız fikirlerimiz düşüncelerimiz kapışacak, birşeyler ortaya çıkacak...

Söz gümüşse sükut altındır sözü,,,İnternet çağının öncesinde kaldı. Millet vızır vızır konuşuyor.

Yazma niyetimiz kötü değil.....Dilimiz sürçsede afola deriz....

Yazmaya devam sayın Hocam,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dostum donatılardan not defterine gir , yazını tasarla sonra buraya kopyala :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendimi uzaylı gibi hissetmeye başlamıştım, rahatladım şimdi :( Mesaj yazdıktan sonra sistem mesajı otomatik olarak kaydediyor bildiğim kadarıyla, yani Ertan abi kaydedilen mesajları çıkarıp bize şantaj yapabilir :P: Zaten üst direğe çarpıp çizgiden çıktık, şimdi Sabri'nin şutu gelip bizi bulmasın :fildir:

Ertan abi: Hadi Sabri, cagan ile notsniw tam karşı tribünde göreyim seni koçum.

Sabri: Hallolmuş bil abi B)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendimi uzaylı gibi hissetmeye başlamıştım, rahatladım şimdi :( Mesaj yazdıktan sonra sistem mesajı otomatik olarak kaydediyor bildiğim kadarıyla, yani Ertan abi kaydedilen mesajları çıkarıp bize şantaj yapabilir :P: Zaten üst direğe çarpıp çizgiden çıktık, şimdi Sabri'nin şutu gelip bizi bulmasın :fildir:

Ertan abi: Hadi Sabri, cagan ile notsniw tam karşı tribünde göreyim seni koçum.

Sabri: Hallolmuş bil abi B)

Allah sonumuzu hayır etsin...

Bizler böyle yazmaya devam edersek, bırak bizleri tirübünde oturup maçı seyretirmeyi, stad önünde simit bile sattırmazlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunların bir çoğu da kayıt olmuş ama foruma hiç giriş yapmamış olan üyelerdi.

İşin üzücü tarafıda bu....

Kayıt olmak için bir uğraş veriyorsun, sonra ortada yoksun.

Girmiyecekseniz niye kayıt oluyorsun...Kayıt olmadan da yazılar okunabiliyor.

Anlaşılır gibi değil yada ben bu durumu algılıyamıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 105 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..