Jump to content
Masatenisi.org Forum

Benim Problemim Tekrar Başlamak

bellek

Recommended Posts

İlla başarı yakalamak önemli değil..ufak başarılarla yetinmesini bilmek lazım...arkasından başarı kendinden gelecektir sanırım..bana göre bıkmadan usanmadan devam etmek lazım bunu başarabilirsek yolu yarılarız..önemli olan benim için bu saatten sonra iyi masatenisi oynamak başarı ikinci planda...

Sayın hocam başarı benim şuan planlamamda bile yok. Şu an sadece fiziksel olarak kolumu bacağımı aynı ritim içinde nasıl çalıştırabilirim.

İlginiz için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 years later...
7 saat önce, skollroff yazdı:

Hafif antrenmanlarla başla öncesinde ısın açma germe yap 

Tavsiye verdiğiniz arkadaş masa tenisini bırakıp çoluk çocuğa karıştı. Yorum yazmanızda sıkıntı yok ancak yazışmanın tarihine bakarak yazarsanız daha sağlıklı olur. ;):

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Saadettin yazdı:

Tavsiye verdiğiniz arkadaş masa tenisini bırakıp çoluk çocuğa karıştı. Yorum yazmanızda sıkıntı yok ancak yazışmanın tarihine bakarak yazarsanız daha sağlıklı olur. ;):

Bende bu gereksiz konuyu kim açmış diye düşünüyordum...Bu yazıyı okuyana kadar....yeni ayıldım....

Ya Hocam....yanıldın...

Üye arkadaş baktı başlığa, direk yazdı..Yazım tarihi kimin umurunda....Yazanda hata yok ......başlığın maşallahı  var..

ilk bakışta başlık konusu genç durduğu için tarihine bakmadan yazmış...Başlığa bakar mısınız gencecik pırıl pırıl duruyor...parlıyor adeta....konu yeni açılmış gibi...eeeee tabi ki yazandan kaynaklanan bir ışıltısı var... Ne başlık seçmişim kendimi tebrik edeyim..

Konu olmayınca, sıkıntıdan.... benden ancak bu kadar yazı çıkıyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

12 saat önce, bellek yazdı:

Bende bu gereksiz konuyu kim açmış diye düşünüyordum...Bu yazıyı okuyana kadar....yeni ayıldım....

Ya Hocam....yanıldın...

Üye arkadaş baktı başlığa, direk yazdı..Yazım tarihi kimin umurunda....Yazanda hata yok ......başlığın maşallahı  var..

ilk bakışta başlık konusu genç durduğu için tarihine bakmadan yazmış...Başlığa bakar mısınız gencecik pırıl pırıl duruyor...parlıyor adeta....konu yeni açılmış gibi...eeeee tabi ki yazandan kaynaklanan bir ışıltısı var... Ne başlık seçmişim kendimi tebrik edeyim..

Konu olmayınca, sıkıntıdan.... benden ancak bu kadar yazı çıkıyor...

Abi, tekrar başlama sen de şimdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, ongun yazdı:

Abi, tekrar başlama sen de şimdi.

Ülen şimdi mi bu akıl verilir, Konuyu açtığımda söyleseydin ya,,,, Sadece bel ağrısı çekiyordum,,,,Şimdi bacak ve tendomu da ekledik,,

Vücut işlevini bitirdiğinde,,,,,Yakında sadece konuşan biri durumunda olacağım,,, Çene suyu çorba kıvamında yani,,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, bellek yazdı:

Ülen şimdi mi bu akıl verilir, Konuyu açtığımda söyleseydin ya,,,, Sadece bel ağrısı çekiyordum,,,,Şimdi bacak ve tendomu da ekledik,,

Vücut işlevini bitirdiğinde,,,,,Yakında sadece konuşan biri durumunda olacağım,,, Çene suyu çorba kıvamında yani,,

Öyle deme bellek abi. Bkz. S.Hawking. Yaa.

http://www.hawking.org.uk/about-stephen.html

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..