Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avcılarda çalışma

Recommended Posts

Evet bende katılıyorum bitti sınavlarım tatilimde bitti artık oynamaya hazır tabiricaizse patlamaya hazır volkan gibiyim :) 6 sında istanbul üni açılıyor sanırım 6 sından sonra oynamaya dewam edelim kaç aydır oynamıyorum bu oyunda bırakmaya gelmiyor valla yakında ist üni de turnuva olacak sanırım tam bilemiyorum bakaım hem ona hazırlık olur.. hemde sizi yenmeyi özledim :) hüseyin senin sewe sewe rakibin olurum 1 -0 geride başlıyorum seninle oynarken ama lsun ne yapalım alacağım bi raket kendime göre ama daha alamadım :)

Masa tenisine 4 aramayacaksınız artık 4. geldi :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

merhaba arkadaşlar ben de ist üniv avcılar kampüste öğrenciyim.siteyi yeni gördüm,galiba siz bayağıdır oynuyorsunuz.okul içinde (müh fak en alt kat) oynuyorsanız ve belli gün ve saatleriniz varsa ben de katılmak isterim.marmara 'ya da gelebilirim ayrıca.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gencsavasci, istanbullu nerelerdesiniz? sinav falan mi var?

Kirpi, bu arkadaslara universitede ulasabilirsin...

serden abi valla doğru dürüst idman yapamıyoruz sizinle 10 nisanda vizeler başlıyor..1 hafta kaldı onun için derslere yoğunlaştık kusura bakmayın ama önümüzdeki hafta bi sorun olmazsa yine aynarız...bu hafta böyle idmansız geçti ...

merhaba arkadaşlar ben de ist üniv avcılar kampüste öğrenciyim.siteyi yeni gördüm,galiba siz bayağıdır oynuyorsunuz.okul içinde (müh fak en alt kat) oynuyorsanız ve belli gün ve saatleriniz varsa ben de katılmak isterim.marmara 'ya da gelebilirim ayrıca.

evet oynuyoruz bizim için sorun yok ama okulda oynarken bellirli bi saatimiz yok boş zamanlarımızda biraz atıyoruz o kadar bide boş masa bulabilirsek... gençsavaşçı ve ben makina müh. teyiz 2. sınıf. sen hangi bölümdesin ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gencsavasci, istanbullu nerelerdesiniz? sinav falan mi var?

Kirpi, bu arkadaslara universitede ulasabilirsin...

Merhaba SERDEN abi ya geçen hafta ankaraya gittiğim için birkaç dersi kaçırdım o yüzden gelemiyorum sınavlara kadar açıklarımı kapamam gerek(sizinle Oynadıktan sonra Ders çalışmaya halim kalmıyor ). Sınavlar 10 unda başlıyor diye biliyorum eğer öyleyse bu hafta ve sınavlarım bitene kadar oynayamayacağım.Yok ertelenmişlerse bu hafta oynarız büyük ihtimalle. Size kolay gelsin gündüz vakit buldukça tıngırdatmaya çalışıyorum bende :B:

kirpi valla nezaman oynadığımız hiç belli olmuyor okulda.Okulda idman yapma işi sakat yani orda öyle bi takılıyouz sadece :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Evet arkadaşlar Sınavlar bitti sahalara geri dönme vakti geldi artık :)) Bu salı oynuyoruz değil mi ben can atıyorum. :dans: Serden abi valla spinleri geliştirdim Masa üstündençekiyoru artık :aptal2: Bomba gibi dönüyorum Hade kalın salıcakla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende geliyorum eh bende idmanlıyım biraz en son dün 3 saatlik yorucu bi idman yaptık...sriver fx le oynama olanağım oldu birazda bryce ı denedim gerçekten ikiside iyi fh bryce bh srievr fx bide off takta aldım mı tam benim oyun stilime uygun bi kombinasyon oluyor:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dostlar bu bahsettiğiniz maçları marmara 'da mı yapıyorsunuz yoksa bloklarda mı ?oynamasam da izlerim,iyi oynayan,dengini bulmuş iki pinponcunun maçını izlemenin zevki başka hiçbir spor dalında yoktur bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..