Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süper Lig - Bayan Oyuncu Aranıyor.

Recommended Posts

Arkadaşlar Süper Lig takımı için Ligde kalitesini belli edecek ve takımımıza maksimum sayıda maç kazandıracak kalitede bayan oyuncu arıyoruz kulüp olarak , görüşmek isteyenler konuya ya da bana özel mesaj atsın lütfen.

Samet merhaba,

Hayırdır süper ligde durum kritik galiba, umarım öyle değildir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Küçük oyuncularımızdan birisini terbiyesizliği ve disiplinsizliği nedeniyle gönderdik takımdan , oyuncu eksiğimiz var abi....Ayrıca ligde kalmak ta istiyoruz , durumlar zor , şu anda en üçük oyuncularımızla mücadele ediyoruz , fena sayılmasak ta bir iyi oyuncuya ihtiyaç var..Sonuçta küçükler iyi oynasa da Süper Lig'e yetemiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sezon içi transfer yerliyse ve sezon içinde herhangi bir kulüpte oynamadıysa , serbest....Yabancı transferi için belirli bir tarih var , bu tarih konusu sanırım ilerde Adana MTİ adına Sarkuysan'ın yaptığ itiraz dolayısıyla gündemde olacak.

Ama esas konumuza dönelim , mesaj bekliyorum eğer böyle bir oyuncu varsa ve iletişime geçmek istiyorsa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adana mti için bizde itiraz yapacaz çünkü oyuncunun lisans vize tarihi 15 martmış. yalovada itiraza hazırlanıyor.

Osman abi Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'yle ilgili bir sorun olmuş lisans vizesi yetiştirilmemiş falan diye duymuştum arkadaşlardan ama ne kadar doğrudur bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 months later...

acaba oyuncuyu hangi alanda arıyorsunuz masa tenisimi ? bayan futbol oyuncusu arıyormusunuz öğrenebilirmiyim

Sevgili Meryem,öncelikle hoş geldin aramıza..Anlaşılan sen de benim gibi futboldan masa tenisine dönüş yapanlardansın..Gördüğün gibi burası masa tenisi sitesi ve de Samet kardeşim masa tenisi bayan takımı için oyuncu arıyor (du) ,herhalde bulmuştur..Tekrar hoşgeldin..Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Meryem,öncelikle hoş geldin aramıza..Anlaşılan sen de benim gibi futboldan masa tenisine dönüş yapanlardansın..Gördüğün gibi burası masa tenisi sitesi ve de Samet kardeşim masa tenisi bayan takımı için oyuncu arıyor (du) ,herhalde bulmuştur..Tekrar hoşgeldin..Selamlar..

saol ama masa tenisi ile ilgilenmiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 68 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..