Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

açıkçası grupları kendi çapımda oluştururken tt-rating'i kullanmadım zira pek gerek kalmadı çünkü herkesi az çok tanıyorum. arada illaki tanımadıklarım çıktı ama sağolsun tanıyanlar beni uyardılar ve renklerini düzelttik. turnuvaya 1-2 gün kala sayısal dengeyi de gözönüne alarak tekrardan ayar çekebiliriz.

bu arada katılımcı sayısı 100'ü buldu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

açıkçası grupları kendi çapımda oluştururken tt-rating'i kullanmadım zira pek gerek kalmadı çünkü herkesi az çok tanıyorum. arada illaki tanımadıklarım çıktı ama sağolsun tanıyanlar beni uyardılar ve renklerini düzelttik.

bu arada katılımcı sayısı 100'ü buldu...

ok, geri aldım söylediklerimi o halde, hükümsüzdür...

100 güzel rakam, hadi hayırlısı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence tüm İzmir ekibi olarak gelirseniz süper olur:):)

Dün akşam İzvette antremana gittim Zafer abiye ikna turları devam ederken bi baktım Ahmet bitirmiş hoca ve İzvet yönetim kurulu başkanı Tolga abide niyetlendi gelmeye ama bakalım kısmet belki bir İzmir çıkartması yapabiliriz İnşaallah.Eğer bu kadro ile gelebilirsek kırmızılarda yer açma adına beni mavi yapabilirsiniz çünkü bu abiler kan kırmızı.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora,

103- İbrahim Aydın - Giresun - KYK - M

yeşil yapmışsın. Ben de tanımıyorum arkadaşı ama maçlarına bakılırsa mavi-kırmızı arasında gibi:

http://www.tt-rating.com/ttrating/oyuncuSonMaclar.aspx?oyuncuID=456

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TT rating olarak biz zaten rating turnuvası olsun demedik.Hakan bey sadece Bora bey e bir tavsiyede bulundu sistemin kolaylaşması için.Bunda büyütülecek bir şey yok.Sonuç itibarı ile amacımız masa tenisi camiasına katkı sağlamaktır.Sessiz sakin demenize bi anlam veremedim açıkcası.Kimsenin bağırarak bir şey yaptığı yok.Herkes eğlenerek gülerek güzel ve çekişmeli maçlar için buluşacak sonuçta.Spor başlı başına güzeldir.Gerginliğin veya tartışmanın lüzumu yok.Dostluk,kardeşlik ve masa tenisi kazansın. Masa tenisi dolu günler dilerim herkese...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bulusma gereksiz kalabalik olacak gibi. Tribun ve yurt ortami olmasaydi katilmak icin bir kez daha dusunebilirdim. Normalde forumla alakasi olmayan insanlarin sirf ayaklarina kadar geldi diye bulusmaya akin etmelerine sasirdim dogrusu. Is forum bulusmasindan cikti gibi, hayirlisi artik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu buluşma forum buluşması, rating buluşması değil. Rating konusunun çok sıkça gündeme getirilmesi ve bu kadar öne çıkartılmasını şahsen ben doğru bulmuyorum.

Evet...Ertan Bey bu konuda doğru söylüyor. Bu turnuva forum turmuvası..

Eğer üyelerimiz biraz daha duyarlı olabilselersi... Ertan bey böyle bir yazıyı foruma göndermeye gerek duymazdı...

Tabiki TT maçlarınızı bu turnuvada yapabilirsiniz ama daha sakin, sessiz bir şekilde..

TT rating olarak biz zaten rating turnuvası olsun demedik.Hakan bey sadece Bora bey e bir tavsiyede bulundu sistemin kolaylaşması için.Bunda büyütülecek bir şey yok.Sonuç itibarı ile amacımız masa tenisi camiasına katkı sağlamaktır.Sessiz sakin demenize bi anlam veremedim açıkcası.Kimsenin bağırarak bir şey yaptığı yok.Herkes eğlenerek gülerek güzel ve çekişmeli maçlar için buluşacak sonuçta.Spor başlı başına güzeldir.Gerginliğin veya tartışmanın lüzumu yok.Dostluk,kardeşlik ve masa tenisi kazansın. Masa tenisi dolu günler dilerim herkese...

Sevgili Arkadaşım bana yazdığınız belli..

Başlık 9,Forum Buluşması Kocaeli..

Sayın Yöneticimiz rahatsızlığını yazmış Forum buluşma sayfanıza ratingininizi karıştırmayın diye..Doğruda yapmış..

Kimsenin bağırdığını ima etmedim..... sadece her yere TT ratinginizi keyfe keder yapıştırmayın dedim..

Bu sayfa forum buluşmasına ayrılmış, aklımıza gelen her şeyi yazamayız....

Forumun tek özeli var..O da forum buluşması...Yöneticilerimiz bu hariçten saplamalara ses çıkarmasa bile (ki çıkarmışlar) ben üye olarak sesimi çıkarıyordum yine çıkarırım..bu konuda duyarlıyım kusuruma bakmayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar şu anda sadece forum buluşmasına odaklanmış durumdayız zaten. Rating turnuvası olarak düşünülmesin. Zaten Hakan arkadaşımda bunu kastedmiyor anladığım kadarıyla. Sisteme kayıtlı olanların sonuçları geçen turnuvalarda olduğu gibi Hakan beye verilir oda maçları sisteme girer.

Bunun haricinde ilk 10 veya 12 gibi bir rating turnuvasının yeri burası olmamalı. 150 sporcuya yakın bir kalabalıkta 10 sporcu ayrıca mücadele vermesi mümkün değil. Zaten 16 masa kuracağız. Katılıma göre masalar ya dolu olacak yada maç haricinde her buluşmada olduğu gibi boş masa olursa birbirleriyle oynamak yada antrenman yapmak isteyen arkadaşlara verilecek.

Diğer arkadaşlara haksızlık olmasın ve benim önerim rating için Hakan bey istediği bir tarih belirlesin ve sadece çağırılmayı hakeden 12 kişi o tarihte İstanbul'da mücadele versin. Dağılmamış ve tek bir hedefe kitlenilmiş olur. Maçlara konsantrede artar. Bu benim fikrim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar şimdi gelen mail ile güzel bir haber vermek istiyorum. Starbucks'la bir süredir yaptığım görüşmeler sonuç verdi ve organizasyonumuza sponsor olacaklarını belirttiler. Maçlarla beraber harika kahveleri yudumlayarak güzel sohbetlerde edeceğiz. Gelen maili sizlerle paylaşıyorum;

Tufan Bey Merhaba,

Organizasyon detaylarini ilettiginiz icin cok tesekkurler.

Arkadaslarimizin programina 14-15 Temmuz'daki kahve dagitim organizasyonunu ekledik. Starbucks'a ozgu kullandigimiz kahve dagitim araci olan cambrolar ile soguk ve sicak kahvelerimizle size destek olacagiz.

Starbucs'a forum buluşmamıza yapacakları bu güzel katkı için Dilek hanıma, Tunç beye ve bizlere yardımcı olacak tüm Starbucks çalışanlarına teşekkür ediyorum...

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Starbucks'a Tufan bey'e ve emegi gecen ve gececek herkese tesekkur ediyorum.

Masatenisi organizasyonlarina ulkemizde sponsor bulmak kolay olmasa gerek Tufan beyi ayrica tekrar tebrik ediyorum.

Artik yenildikce gidip farkli bir cesit kahve deneyecegiz ne yapalim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar şimdi gelen mail ile güzel bir haber vermek istiyorum. Starbucks'la bir süredir yaptığım görüşmeler sonuç verdi ve organizasyonumuza sponsor olacaklarını belirttiler. Maçlarla beraber harika kahveleri yudumlayarak güzel sohbetlerde edeceğiz. Gelen maili sizlerle paylaşıyorum;

Tufan Bey Merhaba,

Arkadaslarimizin programina 14-15 Temmuz'daki kahve dagitim organizasyonunu ekledik. Starbucks'a ozgu kullandigimiz kahve dagitim araci olan cambrolar ile soguk ve sicak kahvelerimizle size destek olacagiz.

Starbucs'a forum buluşmamıza yapacakları bu güzel katkı için Dilek hanıma, Tunç beye ve bizlere yardımcı olacak tüm Starbucks çalışanlarına teşekkür ediyorum...

Tamam artık Tufan abiyi birisinin kahve makinelerinin yanından alıp masa tenisi maçlarında oynatması lazım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan Bey Merhaba,

Ben güzel haber diye buna derim. Tufan abi şapkadan tavşan çıkarmak böyle bir şey olsa gerek. Bora arkadaşımın da özel mesajda bana yazdığı gibi "Tufan Yalçınlar kolay yetişmiyor." :) Hürmetle abicim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..