Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

Bora ayarlasan bu kadar denk gelmez minik bir ince ayarla mavi yeşil kırmızı sayıları eşitlenecek bu gidişle :)

arada bir ayarladığım oluyor ama hiç ayarlanmamış olsa bile bir miktar denge var. buluşmaya birkaç gün kala en baştan tekrar değerlendiriz. şuana kadar özel mesajlar ve buradan yazılanlar sonucu birçok kişinin rengi değişti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

listedekilerin %70'i rating üyesi. Her zaman rating maçı yapma fırsatı olmayanlar herhalde bu durumu mümkün olduğunca değerlendirmek isteyecekler.

Ve rating maç sayısı oldukça fazla olacak zannedersem.

Bu yüzden aklımda basit ama ilginç bir düşünce var.

Birkaç arkadaş ile görüşüp, onların da yorumlarını alıp burada açıklayacağım daha sonra.

Şuanki liste için tıklayınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

listedekilerin %70'i rating üyesi. Her zaman rating maçı yapma fırsatı olmayanlar herhalde bu durumu mümkün olduğunca değerlendirmek isteyecekler.

Ve rating maç sayısı oldukça fazla olacak zannedersem.

Bu yüzden aklımda basit ama ilginç bir düşünce var.

Birkaç arkadaş ile görüşüp, onların da yorumlarını alıp burada açıklayacağım daha sonra.

Şuanki liste için tıklayınız

Merakla bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zafer abi yapma ya beni yanlız bırakma diyeceğim ama durumunuda biliyorum senin varlığınla ben daha cesur oynardım hemde genel kalite artardı neyse hayırlısı artık....

Murat cım iltifat için teşekkür ederim. Bende İzmir adına katılıp kontenjanı yüksek tutmayı isterim ama malum sebepler. Sen artık "VETERAN TÜRKİYE ŞAMPİYONUSUN" senden tek isteğim var o da; Tufan Yalçın ı yen gel. Yok ben Japonyadaydım Bursa ya gelseydim kupayı alırdım hikayesi anlatmasın bize.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Zafer bey. Buluşma hakkındaki yorumlarını büyük bir üzüntü ile okudum ve seni kınıyorum :asabi: . İzmirde dernek çalışmalarını yapıyor ve yoğun olabilirsin. Biz Ankarada hergün havuz sefası yapıp hamakta yatmıyoruz. Bizde yoğunuz hemde izin falan almak tam bir mesele. Ama bir şekilde katılacağız buluşmaya.

Bundan dolayı sanki koca İzmirde başka kimse yokmuş gibi kıvırıp durma gelmeyeceğim diye. Ha kafanı falan yararım diye korkuyorsan bi daha yapmam dikiş falan güzel durmuyor sende :whistle:

Hafta sonu iki gün artık bitirmişe mi, yenere mi, karadedeye mi, kime satıyorsan sat derneği gel Kocaeline.

Ben ayarlayamam dersen haber ver ben buradan birilerini zaten bulurum derneğe bakacak. Umarım bu yazdıklarımı dikkate alırsın ve benle maç yapmayı göze alarak katılırsın. Yokkksaaa :asabi:

Tufan cım beni tahrik etme, :asabi: benim gelmemem senin hayrına biliyorsun kafamı kırarım dikiş attırırım yinede maçı alırım. sıradaki gelsin derim. Seninle tartışarak oynamayı özlemişim zaten yamuk yumuk oynuyorum seninle oynayınca iyice yamuluyorum. Madem meydan okuyorsun silahları sen seç :robot:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Zafer bey. Buluşma hakkındaki yorumlarını büyük bir üzüntü ile okudum ve seni kınıyorum :asabi: . İzmirde dernek çalışmalarını yapıyor ve yoğun olabilirsin. Biz Ankarada hergün havuz sefası yapıp hamakta yatmıyoruz. Bizde yoğunuz hemde izin falan almak tam bir mesele. Ama bir şekilde katılacağız buluşmaya.

Bundan dolayı sanki koca İzmirde başka kimse yokmuş gibi kıvırıp durma gelmeyeceğim diye. Ha kafanı falan yararım diye korkuyorsan bi daha yapmam dikiş falan güzel durmuyor sende :whistle:

Hafta sonu iki gün artık bitirmişe mi, yenere mi, karadedeye mi, kime satıyorsan sat derneği gel Kocaeline.

Ben ayarlayamam dersen haber ver ben buradan birilerini zaten bulurum derneğe bakacak. Umarım bu yazdıklarımı dikkate alırsın ve benle maç yapmayı göze alarak katılırsın. Yokkksaaa :asabi:

Tufan cım beni tahrik etme, :asabi: benim gelmemem senin hayrına biliyorsun kafamı kırarım dikiş attırırım yinede maçı alırım. sıradaki gelsin derim. Seninle tartışarak oynamayı özlemişim zaten yamuk yumuk oynuyorum seninle oynayınca iyice yamuluyorum. Madem meydan okuyorsun silahları sen seç :robot:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zafer hocam merhaba,

Tufan'a aynen katılıyorum. Sizi mutlaka aramızda görmek isteriz. Ne yap et gel lütfen.

Selamlar,

Mehmet hocam merhabalar,

güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Bu kadar isteğe ve çağrıya duyarsız kalınmaz artık. Yönetim ile görüşüp ayarlamaya çalışacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat cım iltifat için teşekkür ederim. Bende İzmir adına katılıp kontenjanı yüksek tutmayı isterim ama malum sebepler. Sen artık "VETERAN TÜRKİYE ŞAMPİYONUSUN" senden tek isteğim var o da; Tufan Yalçın ı yen gel. Yok ben Japonyadaydım Bursa ya gelseydim kupayı alırdım hikayesi anlatmasın bize.

Abi yapma ya ALLAH kahretmesin erken gelen şöhretin altında ezildik zaten herkes ayrı bi motivasyonla oynuyor benimle sanki mattah bi şeymişiz gibi bu gidişle federasyondan affımı isteyip kupayı geri verecem heralde ya :frust: .Zafer abi sen benim benchte olmazsan ben bi halt edemem oralarda biliyorsun bende taktik maktik yok doğaçlama oynuyorum kenardan yönetilmezsem dağılırım bak sonra olan gene sana olur bumuydu sizin yetiştirdiğiniz şampiyon alın paketledik geri gönderdik derler haberin olsun....Haydi abi haydi abi haydiiiiii tam zamanı tam zamanı şimdiiiiii ya gidelim dağıtalım yada ben gideyim dağılayım ceremesini sen çek :dans: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi yapma ya ALLAH kahretmesin erken gelen şöhretin altında ezildik zaten herkes ayrı bi motivasyonla oynuyor benimle sanki mattah bi şeymişiz gibi bu gidişle federasyondan affımı isteyip kupayı geri verecem heralde ya :frust: .Zafer abi sen benim benchte olmazsan ben bi halt edemem oralarda biliyorsun bende taktik maktik yok doğaçlama oynuyorum kenardan yönetilmezsem dağılırım bak sonra olan gene sana olur bumuydu sizin yetiştirdiğiniz şampiyon alın paketledik geri gönderdik derler haberin olsun....Haydi abi haydi abi haydiiiiii tam zamanı tam zamanı şimdiiiiii ya gidelim dağıtalım yada ben gideyim dağılayım ceremesini sen çek :dans: .

Beraber İzmir marşı ile gidip ,Mehter marşı ile dönmeyelim sonra. :hehehe:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen gel abi bak ben seni ne güzel yamultuyorum gör. Özlettin zaten kendini. Yenip göndereyim sonra ben gelecem derneğe maç yapmaya.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen gel abi bak ben seni ne güzel yamultuyorum gör. Özlettin zaten kendini. Yenip göndereyim sonra ben gelecem derneğe maç yapmaya.

Artık gece rüyamda bile oynuyorum :sleeping: . Dernekte öğrenci çalıştırıyorum ders bitince iyi oyuncularla maç yapıyoruz, yürüyecek halim kalmıyor, üyelerden de sırayla istek geliyor biraz benimle oynarmısın diye kimseyide kıramayınca sonunda kendim kırık vaziyette eve geliyorum. Haftanın yedi günü oynamaktan robotlaştım :robot: artık istesende yamultamazsın :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben istanbuldan gelicem otobüse bindiğimde hangi mevkide inmem lazım bi yardımcı olurmusunuz

Halkevi diye bir durak var. Otobüsçüye söylerseniz sizi indirir. Salonun oraya da 53 nolu şehiriçi midibüs tarzı vasıtalar çıkıyor. Salon kampüsün biraz iç kısımlarında kalıdığı için muhakkak 53 nolu vasıtaya binmek lazım yoksa kampüs içi baya yürümek zorunda kalınabilir. 53 nolu otobüs tam nerden kalkıyor ve geçiyor bilmiyorum ama halkevinde indikten sonra sorularak öğrenilebilir sanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tüm listeleri tek liste altında birleştirdim... alttaki linkten inceleyebilirsiniz... herhangi bir eksik / yanlış vs. varsa bildirin lütfen...

http://www.masatenis...eli/#entry82639

Bora, oldu olacak bizim şu rating noları da yazsaydın : http://www.tt-rating.com/ttrating/dosyalar/forumkocaeli.html

Hatta herkese TT üyeliği şartı koysaydın da torbalar otomatikman oluşsaydı.

%75 üye zaten, eğer bu listeye sadık kalacaksak (son anda sağdan soldan tanımadığımız kişiler katılmayacaksa) nerdeyse rating turnuvası olacak bu buluşma.

Bu arada aldığım bilgiye göre tek kadın oyuncumuz katılmayacak buluşmaya ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence sıralamanın rating sistemine göre yapılması hiç adil olmaz. O listede haketmediği halde 1000 puanlardan başlayan oyuncular da var, 0 puan ile başlayıp belli bir noktaya gelen de. Onun için seviye sıralaması yapılacaksa en son baz alınacak kriter rating sıralaması olmalı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çağan'cığım , bizim rating turnuvalarımızda nerdeyse puan sıralamasına göre de turnuva sonuçlanıyor.

Sadece çeyrek final ve sonrasında ufak sürprizler olabiliyor. O kadarcık da olsun zaten.

Demek istediğim sistem aslında çok iyi işliyor. Biraz destek verilse tüm puanlar rayına oturur aslında.

Neyse, forum buluşmasında senin de maçlarını kaydederiz inşallah. İstanbul'dasın ama hiç maç haberini alamıyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu buluşma forum buluşması, rating buluşması değil.

Ertan bey çok doğru söylüyor arkadaşlar.

Forum buluşması bu, en iyisi hiç bir maçı rating saymayalım, beni de uğraştırmayın.

( Duydun mu Tahsin, boşuna heveslenme yani...)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan bey çok doğru söylüyor arkadaşlar.

Forum buluşması bu, en iyisi hiç bir maçı rating saymayalım, beni de uğraştırmayın.

( Duydun mu Tahsin, boşuna heveslenme yani...)

Evet...Ertan Bey bu konuda doğru söylüyor. Bu turnuva forum turmuvası..

Eğer üyelerimiz biraz daha duyarlı olabilselersi... Ertan bey böyle bir yazıyı foruma göndermeye gerek duymazdı...

Tabiki TT maçlarınızı bu turnuvada yapabilirsiniz ama daha sakin, sessiz bir şekilde..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çağan'cığım , bizim rating turnuvalarımızda nerdeyse puan sıralamasına göre de turnuva sonuçlanıyor.

Sadece çeyrek final ve sonrasında ufak sürprizler olabiliyor. O kadarcık da olsun zaten.

Demek istediğim sistem aslında çok iyi işliyor. Biraz destek verilse tüm puanlar rayına oturur aslında.

Neyse, forum buluşmasında senin de maçlarını kaydederiz inşallah. İstanbul'dasın ama hiç maç haberini alamıyoruz.

Forum buluşması ve rating sistemine göre grupların ayrılması ayrı şeyler değil, başlangıçta hiç maç yapmadığı halde yüksek puanlı oyuncular olabilir, onlarda zaman içinde bu buluşmalar sayesinde (özellikle iyi oyuncularla) maç yaparak gerçek yerlerini bulacaklar sanırım. Bora bey uğraşıp kırmızı, mavi ve yeşil gruplar oluşturuken bilmediği ve tanımadığı oyuncuları ancak rating sistemine bakarak kimlerle maç yapmış, kimleri yenmiş ve kaç puan almış vs. bilgileri kullandı sonuçta, bu bakımdan sistemi olduça faydalı buluyorum. Hakan bey'in burada bahsetmediği bir durum daha var sanırım, kendisi paylaşmak ister mi bilmiyorum ama güzel bir amacı da olacaktı !

Bu elbette forum buluşması ve forum turnuvası, bundan kimsenin şüphesi yok sanırım, ama isteyen karşılıklı anlaşarak rating puanına da yansıtsın sonuçlarını, heyecanı artmış olur...

Buluşmayı tertipleyen herkesin emeğine sağlık...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..