Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

Çağan artık son noktayı koyalım ve üye olunması için zaman meselesini kaldıralım. Çünkü gerçekten üye olacak biri son hafta üye olup katılmak isterse onun en doğal hakkı bizlerle beraber olmak bence.

Oyuncu seçimine gelince turnuva başlangıcı öncesi zaten isim listeleri tekrar yapılıyor. Gelecem deyip gelmeyen veya gelemeyeceğim deyip son anda gelenler olabiliyor. Bu arada herkes ısınırken düzeyde belli oluyor. Bir sorun çıkmadı şimdiye kadar diğer buluşmalarda bu şekilde yaptık. Gözümüzden kaçarsada zaten değişiklik yaparız. Sonuçta bizbizeyiz ve orada her sorunu beraber çözeriz.

Bu arada bende katılabilirim Bora listeye :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar listede 1 tane bile bayan arkadaş göremesemde bu buluşmaya ben de katılmak istiyorum :) Umarım diğer bayan arkadaşlar da katılır. CyRuss ile birlikte katılacağım. Organizasyon için teşekkürler :)

Handan Oduncu / İstanbul

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zafer abi şuan Trabzonda gelince bi istişare yapıp organize olabilirsek gelir sanırım ama birde şu var malum izmirde izvet yeni bir salon açtı ve oranın işletme müdürlüğünü Zafer abi yapacak kurslar falan hafta sonları durum ne olur oda önemli tabi....

Murat cım,eminmisin Trabzon da olduğundan?Salonda 4 gün boyunca hiç göremedim de Zafer hocamı!..Tabii,Trabzon da başka işleri yoksa..Zafer hocaaam,nerelerdesiiinn:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat cım,eminmisin Trabzon da olduğundan?Salonda 4 gün boyunca hiç göremedim de Zafer hocamı!..Tabii,Trabzon da başka işleri yoksa..Zafer hocaaam,nerelerdesiiinn:)

Abi valla çok özür ya ben en son görüştüğümde trabzona gidiyorum demişti bugün Ahmet bitirmiş hocayla görüştüm Almanyada ablası ani bir rahatsızlık geçirmiş apar topar oraya gitmiş yen öğrendim.Selam ve Saygılar abi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar listede 1 tane bile bayan arkadaş göremesemde bu buluşmaya ben de katılmak istiyorum :) Umarım diğer bayan arkadaşlar da katılır. CyRuss ile birlikte katılacağım. Organizasyon için teşekkürler :)

Handan Oduncu / İstanbul

ooo nihayet bayan bir üye :)) aslında forumda birçok bayan üye mevcut (hatta ankara buluşmasında baya üyemiz vardı) fakat şuana kadar kendilerinden ses gelmedi ama orada tek bayanın siz olmayacağınıza adım gibi eminim.. (içime öyle doğuyor nedense :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi valla çok özür ya ben en son görüştüğümde trabzona gidiyorum demişti bugün Ahmet bitirmiş hocayla görüştüm Almanyada ablası ani bir rahatsızlık geçirmiş apar topar oraya gitmiş yen öğrendim.Selam ve Saygılar abi...

Zafer hocam a geçmiş olsun dileklerimizi iletirsin Murat cım..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ooo nihayet bayan bir üye :)) aslında forumda birçok bayan üye mevcut (hatta ankara buluşmasında baya üyemiz vardı) fakat şuana kadar kendilerinden ses gelmedi ama orada tek bayanın siz olmayacağınıza adım gibi eminim.. (içime öyle doğuyor nedense :))

İnşallah söylediğiniz gibi olur :)) Ben de öyle umuyorum. O zaman buradan çağrıda bulunalım. Forumun değerli bayan üyeleri buluşmaya katılımınızı rica ederiz :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buluşmayı iple çekiyorum açıkçası. Yarın itibariyle son 1 aylık sürece gireceğiz ve geri sayım başlayacak. Gördüğüm kadarıyla her açıdan şahane bir buluşma olacak. Gelir düzeyi, oyun seviyesi, hayat standardı, makam, mevki, yaş, cinsiyet vs bakımından farklı bu kadar insanın tek bir amaç etrafında toplanabilmesi gerçekten mükemmel bir şey. Gel temmuz gel :pembe:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ekrem abi hiç kaçırmıyorsun Forum buluşmasını bakıyorum da :) Bir sonra ki Forum Buluşması Organizasyonunuda üstlenirsin artık faydalı olur Kahramanmaraş için :alkis::salak:

Muhammet sen de biliyorsun Kahramanmaraş ta oynayacak yer bulamıyoruz . Forum buluşmasını nasıl yapabiliriz. :frust:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..