Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tibhar Phantom X Carbon+Xiom Vega Pro Max=Fh Te Sıkıntı..peki Nedendir

Recommended Posts

şu şöyleymiş bu böyleymiş..pahalıymış..ucuzmuş..ağırmış hafifmiş..yumuşakmış sertmiş..hisliymiş hissizmiş ..spinliymiş..kontrollüymüş derken..onlarca karmaşık olasılığı birtarafa öteleyip kendime yoğunlaştım..yeterince kontrollü ve hız konusunda fazla abartılı olmayan,gayet ergonomik ve 9 katmanlı (ben saydım 9..bazı sitelerde 9..bazılarında 7 katman diyor..gerçi onu da anlamış değilim..) tibhar phantom x carbon tahtamı temin ettim..gayet te memnunum..birçok oyuncunun fh'inin çok daha etkin olduğu bir gerçekse de ben kendimi bh'te çok daha güçlü..saldırgan ve hedefe yakın vuruşlar yapan biri olarak tanımlayabilirim..velhasıl; bh'te Xiom vega pro max. lastiklerden oldukça keyif almama rağmen;hala aynı lastiklerle fh te istediğim etkiyi sağlayamıyorum..epey antrenman da yaptığımı düşünüyorum..teknik destek aldığımı da belirteyim..duygusal bir tepki olacak ama yahu arkadaşlar ben fh te herhangi bir vuruşumun filede kalmasından veya masayı aşıp gitmesinden bıktım bre:) bir öneriniz var mı? inat mı etsem? her iki yüzde tıpatıp aynı lastiği kullanıp bukadar sorun yaşamak biyomekaniğim üzerinde çok düşünmeme sebep oluyor..kurtarın beni:) fh için çok abartılı hızlı olmayan (çünkü kontrol edebileceğime inanmıyorum) çok kontrollü eli yüzü düzgün bir lastik öneriverseniz de fena olmaz:) teşekkür ederim..selamlar!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..