Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forumdaki Mesajların Seviyesi

ararat1973

Recommended Posts

Sayın ktm,

Tufan abi ile görüştük biz bu konuyu dallandırıp budaklandırmayacağım artık. Sadece görüşlerim kalsın geriye. Bazı düşünülmeden yapılan yorumlar bir zamanlar benim masa tenisi antrenörüm Halil Adak'ı da bu forumdan ayırmıştı. Burak da yazmaz bir süre o da gidiyor, Muammer Çokyürür diye bir arkadaş var zaten o ne alemde haberim yok. Bunlar benim tanıdıklarım. Yazmayanlar var hiç bulaşmayanlar. İsim vermeyelim. Gereksiz polemiğe girmek istemiyorlar. Öyle yani. Amatörlerin profesyonellerden bu kadar faydalanmak istemediği ve ittiği bir foruma, kendi federasyonunu amatör olarak nitelendirerek baştan kaybedilen bir yere bir amatör olmama rağmen ben de bundan sonra yazmayı düşünmüyorum. Kapanışı da size yazdığım bu mesajla yapıyorum. İnşallah sizi kırmamışımdır.

Herkese masa tenisi dolu günler diliyorum...

Sevgili Arkadaşım...Pire için yorgan yakmaya değmez desem...beni anlıyabilirmisiniz...

Daha net diyeyim..... ben bu gün VARIM ama yarın YOKUM desem..daha açık olur mu..

Benim yada diğer her üyenin yaptığı gibi bir şeyler vermek isterseniz forum alanı hepimize açık...

Yazımın başında dediğim gibi PİRE için YORGAN yakmaya değmez...diyorum...

Bende hepimize mutlu olmayı diliyorum ..

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bileni yok bir yaşamın dayanıksızlığınca, bu da silinip gidecek geçen günlerce..

Sanatsız bir hale getireyim ve açayım azcık da..

öncelikle "tartışma" öğretim yöntem ve tekniklerinden biri olup belli toplumsal kurallar dahilinde yapıldığı vakit son derece faydalı olmaktadır.. Ki bu beyin fırtınası yönteminin de temelini oluşturur şahsi kanaatimce..

Benim asıl kastettiğim şey şu idi: "bu konu başlığı da fani muhattapları gibi sonlu haliyle; bizler insanız neticede.."

Hepimiz ana-babalarımızın pırlantalarıyız, bir bakıma onları temsil ediyoruz.. Binaenaleyh kimimiz doktoruz,öğretmeniz kimimiz;mühendis,öğrenci,işsiz.. Ne fark eder? Bireysel farklılıklara saygı esas değil midir arkadaşlar?

Yapmamız gereken şeyler,temel dinamikler: empati,sevgi,saygı,hoşgörü ve türevleri...

Ve belki de en önemlisi: "üslup"

Teşekkürler

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mesajlar bir şekilde moderatörler tarafından tolere edilebilir (silinir, uyarılır vb.) fakat chatleşmedeki bazı durumlar forumun seviyesini ciddi şekilde etkiliyor bence. Profesyonel, amatör zaten amatör bir branşta hep birlikte yaşamak zorunda ve iyi geçinmek zorunda ama kibirli, kibirsiz ayrımı daha tehlikeli. Bazı insanlar amatör bile olsa iki topa vurduklarında kendilerini Timo Boll zannediyor ve bu durum karşılarındakini aşağılamaya kadar giden seviye düşüklüklerine neden oluyor. Benim tavsiyem amatör ruhu herkes korusun ve bir zamanlar raketin mi delik diye kendileriyle dalga geçildiklerini de unutmasınlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mesajlar bir şekilde moderatörler tarafından tolere edilebilir (silinir, uyarılır vb.) fakat chatleşmedeki bazı durumlar forumun seviyesini ciddi şekilde etkiliyor bence. Profesyonel, amatör zaten amatör bir branşta hep birlikte yaşamak zorunda ve iyi geçinmek zorunda ama kibirli, kibirsiz ayrımı daha tehlikeli. Bazı insanlar amatör bile olsa iki topa vurduklarında kendilerini Timo Boll zannediyor ve bu durum karşılarındakini aşağılamaya kadar giden seviye düşüklüklerine neden oluyor. Benim tavsiyem amatör ruhu herkes korusun ve bir zamanlar raketin mi delik diye kendileriyle dalga geçildiklerini de unutmasınlar.

Benim tavsiyem amatör ruhu herkes korusun ve bir zamanlar raketin mi delik diye kendileriyle dalga geçildiklerini de unutmasınlar.

Yazınızı yukarıda alıntısını yaptığım cümleyle bitirdiniz.

Amatör ruhu herkes korusun dediğiniz .

Peşindende

Bir zamanlar raketinmi delik diye dalga geçildiklerini unutmasınlar.

Ruhu amatör olarak koruyalım ama amatörlüğünde dalga geçilen bir durumda mı olduğunu söylediniz.

Anlıyamadım.?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim tavsiyem amatör ruhu herkes korusun ve bir zamanlar raketin mi delik diye kendileriyle dalga geçildiklerini de unutmasınlar.

Yazınızı yukarıda alıntısını yaptığım cümleyle bitirdiniz.

Amatör ruhu herkes korusun dediğiniz .

Peşindende

Bir zamanlar raketinmi delik diye dalga geçildiklerini unutmasınlar.

Ruhu amatör olarak koruyalım ama amatörlüğünde dalga geçilen bir durumda mı olduğunu söylediniz.

Anlıyamadım.?

Yani bir zamanlar herkesin amatör olduğunu ve bazı kendini bilmezlerin bu durumla alay ettiklerini belirttim. Önemli olan nereden geldiğini unutmadan sana acı veren şeyleri başkasına yapmamak gibi bir anlam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..