Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara'da Masa Tenisi Oynamak Isteyenler...

Burak86

Recommended Posts

oMeR KuLoGLu

Arkadaşım merhaba ben de sokullu da oturuyorum ve antrenman yapmak istiyorum müsait olduğun bir gün görüşelim.

Baya yakın sayılırız,

Valla uyduğu zamanlarda ben de gelebilirim.

Uygun zamanlarınızı özelden yazabilirsiniz, haftaiçi 19.00'dan sonra olur, haftasonu da müsaitim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben kocatepe mimar kemal a.l de okuyorum bizim okulda 2 tane masa var alan geniş tavan yüksek ve bi arkadaşım daha var iyi oynuyoruz cumartesi günleri 11:30 dan canımız sıkılıncaya kadar masa tenisi antremanı yapıyoruz cumartesi günleri bizimle oynayacak bir iki kişi daha lazım her türlü masa tenisi organizasyonunda varım pazar günüde saat 2.30 a kadar boşum oynamak isteyen olursa oynarım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Merhaba arkadaşlar.

Ben Ankara'ya yeni geldim. İş yoğunluğundan ve imkansızlıklardan dolayı Masa Tenisine uzun zaman ara verdim. Şimdi eski raketimi buldum, ama lastikleri baya eski. Matchball air system off tahtam var. Sriver lastik kullanıyodum ama son bulamadığım için şu an üzerinde skitt anakonda (fh) ve donic quatro (bh) var. Ama baya eski, üzeri kayganlaşmış.Bir tane yedek bh Nittaku Nodias lastik var. Fh için yeni bi lastik seçmem lazım. Bi arkadaş benimle oynayarak seçmemde yardımcı olursa çok memnun olurum. mail adresim orhanaltin@gmail.com

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Plaza / GMK Bulvarı 32/b Demirtepe/Kızılay

5 adet dunlop masa var. Tavan biraz alçak ama alan geniş sayılır. 4 katlı bir yer 2 katı Play Station, 1 katı bilardo, 1 katı masa tenisi.

Tuvalet, çay, kahve, tost vb. var. 4 katlı bir kafe gibi düşünün.

Usta ve eski oyuncular da geliyor.

Müdavimleri kaliteli. Oldukça temiz ve düzenli. Masanın saati 3.-TL çay, kola, su vb. yiyecek ve içecekler de ucuz.

Mesaj gönderen : Yücel Sayar - Teşekkür ederiz.

BU MESAJI FORUMDAN KOPYALADIM... ÜCRETİ DEĞİŞMİŞ OLABİLİR AMA BİNA YERİNDE DURUYOR EMİNİM:) ŞİMDİLİK SEYİRCİ OLARAK BENDE İŞTİRAK EDEBİLİRİM AMA 3 AY SONRA BAYAĞI BİR YOL KATETMİŞ OLACAĞIM,BENDE EKİBİNİZE DAHİL OLURUM:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 9 months later...

selamlar, uzun zamandır kimse bakmıyor galiba bu konuya, bende ankaraya yeni geldim, masa tenisi oynayabileceğim yerler hakkında bilgilendirirseniz sevinirim, işim dolayısıyla çok sık oynayamıyorum ama değişik arkadaşlarla oynayıp bişeyler kapmak isterim doğrusu. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Masa tenisini çok seviyorum fakat partner bulmada sıkıntı yaşıyorum.

Orta-ileri oyuncu olduğumu düşünüyorum. Açıkcası amatör olarak oynadığım için seviyeleri tam bilmiyorum.

Hafta sonları müsaitim, Antares alışveriş merkezine yakındayım. Oynamak isteyen olursa seve seve gelirim. Antares olmasına gerek yok herhangi uygun bir yer olabilir.

Ulaşmak isteyen olursa ; erhan.can.85@msn.com

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 months later...

Merhabalar, bende partner bulmada sıkıntı yaşayanlardanım.Aslında amatör bile sayılmam lise ve üniversite de ders aralarında ya da boşluklarda oynardım. İyi değilim ama çok kötü de oynamam biraz alışıp-ısınmam gerek sadece ve tabii ilerletmek.. Benim gibi kendini ilerletmeye çalışan arkadaşlarla oynamak isterim. Çankaya'dayım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..