Jump to content
Masatenisi.org Forum

Adidas Tenzone

Recommended Posts

Dün elime ulaştı. Daha kesmedim, o yüzden yorum vermem biraz zaman alacak.

Adidas'ın P5, P3 gibi lastikleri hakkında genel olarak yorumlar iyiydi. Zira Alman ESN üretimi olup Acuda, Hexer gibi lastiklerle benzer özellikler taşıyorlardı. Tenzone Adidas'ın en son ürünü. Donic'te Acuda S1 Turbo, Andro'da Hexer HD gibi bu da Adidas'ın en iddiali lastiği. Bolca spin ve hız vaadediyor. (hangisi etmiyor ki)

Kullanan deneyen başka arkadaşlar varsa bu başlık altına paylaşırsa iyi olur.

110620_ADIDAS_TENZONE_PACK_3D_TENZONE_SF_.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben lastik almış biri olarak yorumlarımı paylaşmak üzere başlık açtım. Aldığım fiyat yüksek değil. Masatenisi.com getirdiğinde Tenergy'den ucuz olacağını da tahmin ediyorum.

Aklıma gelmişken; Bundan sonra ilgisiz yorumları direkt sileceğim. İlgili arkadaşın uyarı seviyesi de arttırılacak. Sadece bu başlıktan bahsetmiyorum, forumda genel olarak gelişigüzel yazı yazma alışkanlığı oluşmaya başladı. Ben ve birçok arkadaş bu konudan rahatsızız.

Lastik fiyatları, hangi ürünün nereden alınacağı ile ilgili soru ve yorumlarınızı ilgili mevcut veya yeni başlıklarda paylaşabilir, veya interneti olan herkesin yapabileceği gibi araştırabilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tenergy varken(ki tenergy daha ucuz) bunu insanlar neden denesin ki? adidas marka gücüne çok güveniyor.. 79 dolara iki tarafa iyi lastikler takmak bile mümkün. mesela "dhs tinarc 3" tek yüzü 38 dolar, andro hexer hd 38 dolar, acuda s1-2-3 33 dolar...çift tarafa takıldığında daha bile ucuza geliyor bunlar

Verdiğiniz fiyatlar ttnpp.com fiyatları, ki orası adidas satmıyor. Elmayla armut mukayesesi yapıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adidas P5 lastiğini uzun bir süre kullandım ve genel anlamda da gayet başarılı buldum..

Almanya'da bulunan bir arkadaşım çok yakında gelecek ve bana Tenzone lastiğinden de getirecek..

Ama benim de deneyip yorumlamam hayli vakit alacak gibi..

Lastiğin fiyatı bahsedildiği gibi uçuk değil ki Emre abi'nin de dediği üzre ülkemize geldiği vakit ben de Tenergyden daha ucuz olacağına inanıyorum.. Her neyse.. Andro,Donic,Tibhar,Joola markalarının ESN üretimleri neyse bence Adidasınkiler de o..

Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugün kullanma fırsatım oldu. Aurus ile Hexer HD arası bir lastik gibi. HD'den bir nebze daha yumuşak hisli. (HD T05'ten neredeyse daha sert) Üst lastik biraz daha yumuşak hissettiriyor da olabilir. Solüsyon hissi daha iyi. Benim tuner sürdüğüm HD bu kadar canlı değil. Gelen falsodan da daha çok etkileniyor, bunun pozitif etkisi servislerin daha dolu gitmesi olarak ortaya çıkıyor. Ben Clipper CR üstünde denedim, açıkçası çok keyifli olmasına rağmen rahat kontrol ettim dersem yalan olur. 5 kat off, off- bir tahta üstünde şahane olur gibi gözüküyor. Buna ek olarak şut, şutop gibi düz oyunu HD kadar rahat değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tenergy'den ucuz olacağını da tahmin ediyorum.

Aklıma gelmişken; Bundan sonra ilgisiz yorumları direkt sileceğim. İlgili arkadaşın uyarı seviyesi de arttırılacak.

.

Bugün kullanma fırsatım oldu. Aurus ile Hexer HD arası bir lastik gibi. HD'den bir nebze daha yumuşak hisli. (HD T05'ten neredeyse daha sert) Üst lastik biraz daha yumuşak hissettiriyor da olabilir. Solüsyon hissi daha iyi. Benim tuner sürdüğüm HD bu kadar canlı değil. Gelen falsodan da daha çok etkileniyor, bunun pozitif etkisi servislerin daha dolu gitmesi olarak ortaya çıkıyor. Ben Clipper CR üstünde denedim, açıkçası çok keyifli olmasına rağmen rahat kontrol ettim dersem yalan olur. 5 kat off, off- bir tahta üstünde şahane olur gibi gözüküyor. Buna ek olarak şut, şutop gibi düz oyunu HD kadar rahat değil.

Sayın Hocam ilk yazınıza fena takıldım ...bir şeyler yazmasam ağustos böceği (böcek ötmekten ben suskunluktan) gibi çatlıyacaktım...

Genelde lastik yorumlarını okuduğumda dönüp dolaşıp hep tenergy yi yıkmayı hedefliyor....(üst seviye lastik yorumları)..Düşünüyorum BTF lastik 140 tl civarı diğeride 100 tl üzeri fiyatlarda...Biri pahalı da diğeri de ucuz değil anlamında...bu masrafı yapmaya değer mi..diye yazayım dedim...

Anladığım kadarıyla adidas spin ağırlıklı bir oyuna daha yatkın diyebilirmiyiz..

Ecel terleri döktüm yazarkene....Kocaeli Depreminin İstanbula yansımasında bile elim ayağım bu kadar titrememişti...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selim abi lastik fiyatları belli ama senin son 2 senedir ne kadar oynadığın belirsiz. Oynamaya başladın da bizim haberimiz yoksa orasini bilemiyorum. Masatenisi maalesef artık pek ucuz bir spor değil. Kapitalizm burda da yolunu çizdi.

Adidas aynen dediğin gibi spin lastiği.

Tsu: Bu sanki Aurus +1 gibi. Baracuda stereoidlense aşırı yüksek atar. Bu o kadar değil.

Sonuç olarak Avrupa fiyatı vergi hariç 30-35 euro civarı olursa normal. 40 eurodan satarlarsa, 30-35 alınacak benzer bir kaç lastik var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selim abi lastik fiyatları belli ama senin son 2 senedir ne kadar oynadığın belirsiz. Oynamaya başladın da bizim haberimiz yoksa orasini bilemiyorum. Masatenisi maalesef artık pek ucuz bir spor değil. Kapitalizm burda da yolunu çizdi.

Adidas aynen dediğin gibi spin lastiği.

Tsu: Bu sanki Aurus +1 gibi. Baracuda stereoidlense aşırı yüksek atar. Bu o kadar değil.

Sonuç olarak Avrupa fiyatı vergi hariç 30-35 euro civarı olursa normal. 40 eurodan satarlarsa, 30-35 alınacak benzer bir kaç lastik var.

Eskiden olsa ülen TL değer kaybetti yabancı paralarla alınan ürünler uçtu gitti diye aramızda ağlaşırdık.....Durum tersine döndü TL yerinde duru gibi yapıyor......€ ile $ (eflasyon bunlarıda çarptı) aldı başını gitti..bizler yine aramızda ağlaşıp duruyoruz...

Kapitalizim hangi şartlarda olursa olsun nedendir hep bizleri çizip duruyor..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güncelleme;

Tenzone ile bir parti daha oynadım. Hexer HD'ye göre daha zıplak, yumuşak oluşu spin yaparken çok keyif vermesine rağmen HD nin düz veya kısa oyundaki (blok, şut vs.) rahatlığı ve kısmen daha yavaş oluşu bana daha uyuyor. O nedenle testimizin sonuna geliyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tibhar aurus bachandde çok güzel bir lastik. ben kullanıyorum müthiş zevkli oranı çok yüksek. Forhandde tenergy kullanıyordum zevki mükemmel ama sizlere katılmadan edemiyeceğim gerçekten çok pahalı. ben çareyi Xiom lastiklerde buldum hem ucuz hem verimli. özellikle xiom vega asya hem sert, hızlı hemde spinli. deneyin derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..