Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çin Lastiği Tozlanması

sugar23

Recommended Posts

Skyline lastiği aldım çin lastiği olduğu için çok yapışkan ve tüm tozları çekiyo. Bende temizleyici yok. Su ile temizleyemeye çalışıyorum temizleniyor fakat havlu ile kurulamak istiyorum yine tozlanıyor. Kendi kuruması için bıraksam olur mu su lastiğin özelliğini bozar mı? Sizin kullandığınız yöntem varmı bu toz için?

Hafif ıslak mikrofiber bez ile silsem sonra saç kurutma makinesiyle kurutsam olur mu? Olur gibi duruyo ama lastiğin yapısı falan bozulur mu?

Kireçli su kullanmayın denmiş pet şişelerde içme suyu var onlardan kullansam iyi olurmu o sular kireçli midir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mikrofiber, güderi, gözlük camı silmek için olan bezlerden birini seç mümkünse şişe suyuyla bir kaç damla damlatıp sil. kendi kendine sen sildikçe kurur zaten. Saç kurutma makinesi vs sakın tutma.

ayrıca çin lastiği yapışkan olduğundan mecbur kirlenecek ve kirleneceği hesaba katılarak bayağı yapışkan üretiliyor. yani kirlenmesi normal ve doğal. Her antrenman sonrası nemli bezle sil bitti gitti, antrenmanda maçta da top izleri biriktikçe hohlayarak elinde silersin o kadar fazla abartmaya gerek yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..