Jump to content
Masatenisi.org Forum

Recommended Posts

Merhabalar...

Öğreneceğim herşeyi foruma soruyorum.Kusuruma bakmayın.Sizlerden tavsiye almak istiyorum.BH Spin yaparken top ya kendi masama çarpıyor ya da filede kalıyor.Çok kez denedim ama beceremedim.

Bana Bh Spin nasıl yapılır,Fileye takmamak ve kendi masana deydirmemek için ne yapmalı.

Bunlar için tavsiyelerde bulunursanız sevinirim.

Ayrıca Bh spin için video da koyabilirsiniz.Bir sürü video izledim ama hepsi yabanzı dil.Türkçe bir video koyarsanız memnun olurum.Eğer gözünüz keserse kendiniz bir video yapıp loyabilirsiniz...

Şimdiden herkese teşekkür ederim...

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bh spin atabilmek için önce doğru bir bh tekniğin olmalı. Eğer kullanışlı bir bh tekniğin yoksa onu bh spin atmak için kullanamazsın. bh spin forehand spin'in aynıdır. backhand ile topun üzerini fırçalarsın. Yeni başlayanlar ve kendi kendine öğrenenler bilekle spin yapmaya çalışır, sen o hataya düşme önce sağlam bir backhand tekniği kazanmaya bak.

benim korkum şu: soru bu şekilde geliyorsa sen spin nasıl atılır bilmiyor olabilirsin. etrafında oynayan bilenlere mutlaka danış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..