Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bahçelievler Belediye Spor Kulübü

Eypd

Recommended Posts

• 2 weeks later...

herkese teşekürler,17 milyon nufuslu metropol ilimizde sadece oynayabileceğimiz yerlerimiz 1-Bayrampaşa Spor Kompleksi Sabahattin hocamız milli takım,2-UPS Zeytinburnu Nurullah hocamız,3-Haydarpaşa ist.veteran masatenisderneği Fulya hocamız,4-Fenerbahçe veteran masatenisderneği Savaş pravuştalı hocamız ,5-veteran masatenis derneği ,6-ümraniye haldunalagaş sporkompleksi Hakan kırık hocamız,7-bahçelievlerizcilikkulubu sınan hocamız ,umarım sayamadığım yer kalmamıştır.Bahçelievlerbelediyespor adına teşekür ediyoruz salonlarımız ve hocalarımızla gurur duyuyoruz .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6-ümraniye haldunalagaş sporkompleksi Hakan kırık

Sayın Yetkili,

artık bizi Haldun Alagaş'ta bulamazsınız, çok daha iyi bir yere geçtik : Zinde Spor Kulübü (www.MasaTenisiSalonu.com)

Selamlar, saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet aynen öyle ordaki sistem tamamen para üstüne kurulu .....

evim çok yakın olmasına rağmen gidip oynayamıyorum .......

Bedava diye bir şey yok...olamaz da zaten..

Sizin oynayamamanızdaki asıl sebep nedir onu bizlere açabilirmisiniz..??

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ve bizi de oraya almak istemiyo vs. problemler (otorite sağlamak amacıyla)

Sevgili arkadaşım..konuyu açın dedikçe dahada kapatıyorsunuz..

Hoca niye sizi oraya almak istemiyor...Ne yapıyorsunuzda hoca size müdahale etmek zorunda kalıyor..

Neyin otoritesi bu??

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haklısınız konuyu tam olarak açmak lazım oranın SÖZDE bir hocası var masatenisinin Msinden anlamadığına yemin ederim . her gülün dikeni olduğu gibi oranın da dikeni var ..... ve bizi de oraya almak istemiyo vs. problemler (otorite sağlamak amacıyla)

Sayın bahoboll....Bir takım yorumlar yaptınız..Bir soru sordum...Cevap vermediniz..

Ne yaptınız şimdi...Amacınız ne..Çamur at izimi kalsın..

Yazık günahtır bu tarz yazılar yazmayın ...İnsanların akıllarında kötü izlenimler yaratmayın....

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet aynen öyle ordaki sistem tamamen para üstüne kurulu .....

evim çok yakın olmasına rağmen gidip oynayamıyorum .......

haklısınız konuyu tam olarak açmak lazım oranın SÖZDE bir hocası var masatenisinin Msinden anlamadığına yemin ederim . her gülün dikeni olduğu gibi oranın da dikeni var ..... ve bizi de oraya almak istemiyo vs. problemler (otorite sağlamak amacıyla)

cevap verip vermemmek beni ilgilendirir ben ordaki durumu insanlara anlatmaya çalıştım ama 200 tane soru soracağınızı bilseydim söylemezdim

Ok...Sevgili üye arkadaşım..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar.

Tesisimiz Bahçelievler Belediye Spor Kulubune ait bir salon gerçekten çok zor şartlar altında ve uzun suren bir mücadele sonunda oluşturulmuş bir salon ( masaların hepsi maç masası )misafir baş tacıdır.Elbetteki her vatandaşımız gelip oynar ama belli başlı şartlar var birkaç defa oynayabilir ama sürekli oynamak için tesisimizin bir köşesine normal masalardan bir kaç tane olcak orada istediği kadar ücretsiz tesisin kurallarına uyduğu müddetçe oynayabilir.Unutmayalımki masatenisi oynayabilecek salonlar çok çok az İSTANBUL gibi bir metropol şehirde salonlarımızı mutlaka ayakta tutmak bizim borcumuz bütün salonlar bizim salonlarımız.Masa tenisini sevenlere.

Hocamız ile ilgili eleştiriyi topluma açık değil de şahsına karşı söylerseniz görüşerek yüzyüze daha sağlıklı olur.

Kulubumuz adına hocamız ile ilgili görüşünüzü asla tasnif etmiyor ve bir masa tenis sever olarak size yakıştıramadığımızıda bilmenizi isteriz.

Bahçelievler Belediye Spor Masatenis Branşı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan hacam elbetteki misafir baş tacıdır. Ücretsiz gelir oynar süreklilik arz ederse tesisimizin bir köşesinde daha önce olduğu gibi masalar oluşacak ama tabiki tesis kurallarına uyulmak kaydı ile, daha önce masalar vardı fakat kardeşlerimiz hem masaları hemde tesisi zarara uğrattığı için tesis yönetimi kaldırma kararı aldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba.bahoboll kardeşim kişileri eleştirecekseniz yüzyüze yapın burada paylaşmayın yakışmaz size tanımıyorum sizi ama masa tenisi oynayan her insan saygılıdır sizinde saygılı olduğunuzdan son derece eminimki masatenisi seviyorum ve sanırım oynuyorsunuzda,insanlar farklıdır biri sever biri sevmez kolay gelsin iyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan hacam elbetteki misafir baş tacıdır....

Ben sadece diğer salonların uyguladığı gibi günü birlik gelenler için bir kolaylık olması taraftarıyım. Tabii zarar veren olursa bir şekilde uyarmak veya engellemek lazım. Zaten mevcut adam başı günü birlik ücretlerde (6TL-15TL) öyle masalara zarar verecek birilerinin olacağını zannetmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..