Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta Mı? Lastik Mi?

bsg18

38 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sizce bir rakette tahta mı yoksa lastik mi daha ön planda? Yorumlarınızı ve oylarınızı bekliyorum...

Not:Bu anket gördüğüm bazı raketlerden aklıma geldi.Bazen hazır raket tahtasının üzerine iyi lastikler takıyorlar ama iyi bir tahtanın üzerine hazır raket lastiği takılmıyor.Neden?

Bence her ikiside önemli....

Saygılar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sizce bir rakette tahta mı yoksa lastik mi daha ön planda? Yorumlarınızı ve oylarınızı bekliyorum...

Not:Bu anket gördüğüm bazı raketlerden aklıma geldi.Bazen hazır raket tahtasının üzerine iyi lastikler takıyorlar ama iyi bir tahtanın üzerine hazır raket lastiği takılmıyor.Neden?

Bence her ikiside önemli....

Saygılar..

Genç kardeşim,

Her ikisi de önemli fakat kişiye göre değişiklik gösterebilir. Hazır raketlerin tahtalarına bazı kişiler çocuklar yada çok amatörler için başlangıç olsun diye kombo lastikleri(genellikle eski lastikler) takabiliyorlar. Fakat iyi bir tahtaya hazır raket lastiğini istesende takamazsın çünkü preslendiği için tahtadan sökemezsin, diyelimki parçalamadan söktün, taksanda çektirme ve topu tutma özelliği olmadığı için hiç bir işe yaramaz. Sen hazır raketlere fazla takılmışsın bence kafanı onlarla fazla yorma. Hazır raketlerle ancak çok iyi ateş tutuşturulur :whistle: Başka bir işe yaramaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonuçta biri olmazsa diğeri de olmaz diyorsunuz yani. O hazır raketlere takmadım da bugün okulda bir ççocuk gördüm.Benden kötü oynuyor.Ama hazır raket tahtasının bir tarafına stiga boost tp ve diğer taraftada joola tango var.Demek istediğinizi anlamış durumdayım sn.Myilik2002 Ama ikiside ikinci el..

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bazen hazır raket tahtasının üzerine iyi lastikler takıyorlar ama iyi bir tahtanın üzerine hazır raket lastiği takılmıyor. Neden?
burada çok güzel bir noktaya değinmişsin. bir dedikoduya göre he zhi wen, eski tahtasını kırdıktan sonra kulübündeki bir çocuktan ucuz fiyata aldığı hazır raket tahtasını yıllarca kullanmış. yasaklardan önce hızlandırıcı zamk kullanmadığını da duymuştum. benim gibi lastiği gerdirmek için bir sürü kat sürmeyip sadece yapıştırma amaçlı kullanmış olsa gerek. şimdilerde ise eski bir dhs tahta ile oynuyormuş. bence tahta, lastikten hep 1 adım önde. oyun karakterinize göre makul fiyatlı bir lastik bile alsanız tahtanız acoustic gibi bir şeyse rahatsız olmazsınız. B):P:

not : bu mesajın içeriğinde gizli reklam uygulaması kullanılmamıştır. nittaku babamın şirketi mi kardeşim!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oyun karakterinize göre makul fiyatlı bir lastik bile alsanız tahtanız acoustic gibi bir şeyse rahatsız olmazsınız. B):P:

not : bu mesajın içeriğinde gizli reklam uygulaması kullanılmamıştır. nittaku babamın şirketi mi kardeşim!

Acoustic mi..!!!!!

400 tl cik....Sen beni öldürdün şimdi...

Arabama 4 lastik aldım daha hesaplı oldu..Markayada yapıştırdım Nittakuyu jet oldum jet..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Acoustic mi..!!!!!

400 tl cik....Sen beni öldürdün şimdi...

Arabama 4 lastik aldım daha hesaplı oldu..Markayada yapıştırdım Nittakuyu jet oldum jet..

yıllar önce kelepir fiyatına aldığım tahtadan bahsederken gaza gelip günümüz piyasasını ihmal etmişim, özür..

nittaku'dan gelecek reklam ücretleriyle size tahta bursu vericem, merak etmeyin..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yıllar önce kelepir fiyatına aldığım tahtadan bahsederken gaza gelip günümüz piyasasını ihmal etmişim, özür..

nittaku'dan gelecek reklam ücretleriyle size tahta bursu vericem, merak etmeyin..

Doğru söylüyorsun...Bir zamanlar bu keman serisi tahtalar 130 tl civarlarında dolaşıp duruyordu..Bakardık bu paralar etmez derdik (aldık yinede) ne oldu bunlara böylede fırladı gitti..

Sapına ağırlık yerine çeyrek altınmı yapıştırdılar...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burada çok güzel bir noktaya değinmişsin. bir dedikoduya göre he zhi wen, eski tahtasını kırdıktan sonra kulübündeki bir çocuktan ucuz fiyata aldığı hazır raket tahtasını yıllarca kullanmış. yasaklardan önce hızlandırıcı zamk kullanmadığını da duymuştum. benim gibi lastiği gerdirmek için bir sürü kat sürmeyip sadece yapıştırma amaçlı kullanmış olsa gerek. şimdilerde ise eski bir dhs tahta ile oynuyormuş. bence tahta, lastikten hep 1 adım önde. oyun karakterinize göre makul fiyatlı bir lastik bile alsanız tahtanız acoustic gibi bir şeyse rahatsız olmazsınız. B):P:

Yani maharet ekipmanda değil adamda...

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..