Jump to content
Masatenisi.org Forum

Istanbul'da Amatörler Için Yerler?

Guest Infentisied

Recommended Posts

merhabalar

ortaokul ve lise yıllarında lisanslı olarak yaptığım bu sporu şimdi tekrar düzenli bir şekilde yapmak istiyorum.İstanbul'da bana bu imkanı sağlayabilecek amator klup veya benzeri organizasyonlar ile ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.

p.s.:iş yerim gayrettepe evim ise göztepe'de

p.s.:tel:0 537 713 67 56

p.s.: uzun süredir oynamadığım için paslanmış olabilirim ama yeni insanlarla tanışıp masa tenisi yapmak keyifli olacaktır.denemeye değer!!!!!!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şanslısın, masatenisinin en çok oynandığı bölgede oturuyorsun.

göztepede ve haydarpaşa lisesinde ki derneklerde oynayabilirsin.

göztepedeki yeri tam tarif edemem ancak haydarpaşa lisesinin içinde salon var orada hem arkadaş hemde iyi oyuncular bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Göztepe sanayi sitesi içinde ilerde sağda Halil Türkkan ilkokulu var. Kiremit rengi bir bina. Onun spor salonunda hafta için 18:00-22:00 hafta sonu tüm gün oynayabilirsiniz. Okul E5 ten Göztepe kavşağına doğru gelirken yolun sağındaki TIR parkının arkasında da görünüyor.

Göztepe kavşağından yürüyerek 5 dakikalık mesafede. Araba ile giderseniz okulun bahçesinde park edilebiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok teşekkürler cevaplarınız için.sanırım fenerbahçe veteran klübü

işimi görür.umarım iyi ,daha doğrusu seviyeme uygun bi partner de bulabilirim.(çok şey istiyosun diyebilirsiniz tabi.:)

görüşmek üzere....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

evet üye oldum .2 haftadır oynuyorum.şöyle söyleyebilirim beklentilerimin çok üstünde bi yerle karşılaştım.masalar çok iyi.neredeyse her seviyeden oyuncu bulabiliyorsun.bu da çok iyi bi şey tabi.bilemiyorum daha ne söyleyebilirim .seni de bekleriz.adres üstteki mesajda yazılı.geldiğinde kayıdını yaptırırsın.

görüşmek üzere.

hafta içi 17:00 ile 21:00 arası hafta sonu ise 11:00-21:00 saatleri arası sanırım açık.(saatlerden tam emin değilim ama yaklaşık böyle olması lazım)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bugün fenerbahçe kulübünü aradım ancak bana hafta içi salı ve cuma gününden bahsetti. Sanırım fenerbahçe veteran kulübü daha farklı bir yapılanma, rica etsem bana bir telefon numarası ve fiyat bilgisi verebilir misin? Ben hafta içi master'a başladığım için gidemem; ancak haftasonları gidebilirim.

Yardımcı olabilirsen çok sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam.

evet dediğin gibi bu bahsettiğimiz yapılanma fenerbahçe kulübünden bağımsız.aylık ücreti 40 ytl.ama sanırım yıllık ödemede başka bir fiyat uygulaması yapıyorlar.tel:0 216 336 38 95 veya 0 216 346 88 37.umarım yardımcı olmuşumdur.kolay gelsin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 102 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..