Jump to content
Masatenisi.org Forum

Michael Maze - Dimitrij Ovtcharov [European Super Cup] (Final) 2011

Recommended Posts

çok saolun güzel bir maç izledik sayenizde...bana göre: ovtcharow ilk iki set olaganüstü oynamış hatta hatta oyunu dahada olgunlaşmış. Maze yi iyi etüt etmiş hissi uyandırdı bende.Kaybettiği ilk setten sonrada kendini sanki geriye çekti .yine kaybettiği başka bir settede oyunu rölantide götürmek istedi o da olmadı ben yinede maçı alır yönünde düşünyordum ama maze in tecrübesi ve zekası daha ağır bastı herhalde ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de ilk 6 dakikasını falan izledim , 2 oyuncu da risk alıyor , tek top diyebileceğim kısa süreli ama oldukça sağlam sayılar alıyor , mümkün olduğu kadar kısa sürede almak için çok çok agresif oynuyorlar , Maze'in backhandi biraz vasat gibiydi izlediğim kadarıyla ama şampiyon yani :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maze oyunda aşırı konsantre eksikliği yaşıyor. Maze in ellerinin kollarınin havalarda gereksiz uçuşması oyundan kopmasının en büyük göstergesi...Abinin aklı başka yerlerde heralde..

Setleri Maze veriyor Maze alıyor..

D.Ovtcharov un tam kapasitesi bile Maze in %50 sini karşılamaz..gibi görünüyor..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

D.Ovtcharov un tam kapasitesi bile Maze in %50 sini karşılamaz..gibi görünüyor..

ktm

Bu cümleden iki ihtimal çıkıyor: Ya Maze'in koyu bir hayranısınız veya Ovtcharov'a karşı hasmane bir tavrınız var.:) Yoksa Maze'in ahir ömründe geldiği seviyeye çok daha genç yaşta gelen biri için bu yarısı bile etmez ifadesi hakikatten bayağı bir uzak düşüyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu cümleden iki ihtimal çıkıyor: Ya Maze'in koyu bir hayranısınız veya Ovtcharov'a karşı hasmane bir tavrınız var.:) Yoksa Maze'in ahir ömründe geldiği seviyeye çok daha genç yaşta gelen biri için bu yarısı bile etmez ifadesi hakikatten bayağı bir uzak düşüyor.

Sayın Hocam.. Maze'i oyun tarzını severim..ama Ovtcharov'a karşı hislerim ise benim için herhangi bir iyi oyuncudan öte değil...

Oynanan oyuna bakarak kendi şahsi fikirlerimi yazdım...

Tavrım değişmedi %50 olarak...Demek ki iyi günümdeymişim ki %25 bile diyebilirdim...

Boşverin sayın Hocam onlar oynasın bizler devşirme oyuncularla yolumuza devam edip günü kurtaralım..

İyi ve güzel günler bizlerin olsun.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maze'deki tecrübenin %50 si Ovtcharov'da olsa sonuç farklı olurdu bence. her iki oyuncuyu da seviyorum. Ovtcharov'un servisler süper bu arada.

youtube'da bir yorumda onunla oynayan brezilyalı lig oyuncusu "servisleri karşılarken sanki raketimin üzerine koca bir bardak su dökülüyor gibi ağırlık hissediyorum" demişmiş. yorumu yazanın arkadaşıymış o lig oyuncusu. ben de dış kapının mandalı haber ajansı olarak ileteyim dedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..