Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yurtdışı Alışveriş

Recommended Posts

Bu sitenin kargo ücretini göremedim. Belli bir meblağın üstündeki alışverişlerde bedava kargo uygulaması varmı?

Ben sonradan bu siteyi inceledim. İnanılmaz indirimli ürünler var.

Ağzımın suları akmaya başladı parmağım titremeye başladı ki, gönderi yapılan ülkeler arasında Türkiye'nin olmadığını gördüm.

...

Sanıyorum Pazartesi günü telefon açıp, hesap soracağım. Niye buraya göndermiyolar?

Bakalım eğer bir netice elde edersem, burada paylaşırım.

Ücretsiz kargo uygulamaları yok !

Ancak Türkiye'ye gönderebileceklerini söylediler. Fakat online sipariş biçiminde değil de, e-mail ile sipariş etmek istediğin ürünleri bildireceksin, onlar da cevaben posta masrafını da katarak fiyat verecekler. Uyandırmamak için Buttterfly sorusunu sormadım :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ücretsiz kargo uygulamaları yok !

Ancak Türkiye'ye gönderebileceklerini söylediler. Fakat online sipariş biçiminde değil de, e-mail ile sipariş etmek istediğin ürünleri bildireceksin, onlar da cevaben posta masrafını da katarak fiyat verecekler. Uyandırmamak için Buttterfly sorusunu sormadım :whistle:

Zahmetli iş. Zaten Tenergy benim harcım değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ledo bey sizin şu Thontons Table Tennis sitesinden haber var mı? Ben sitedede inceleme yaptım gerçekten uygun fiyatları var.

Ledo bey biraz garip olmuş :) ismim Levent. "Bey" e zaten burada gerek yok. :)

Neyse thornton'a gelelim. Önce e-mail ile siparişi kabul ettiler. Ancak gümrük gereği 75€ altı bir sipariş için ilgisiz kaldılar. Ben de gümrükle uğraşmak istemediğim için, konuyu devam ettirmedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..