Jump to content
Masatenisi.org Forum

All Tahtaya Tenergy Lastik

Recommended Posts

Hiç denediniz mi ? Allround bir tahtaya hiç T64 kombinasyonu yaptınız mı?

Neden olmasın? Def tahtaya bile t64 yapıştırıp oynanır (örnek: joo se hyuk). İlla tenergy ile oynayacam, beni başkası kesmez diyorsanız hazır raket tahtasına bile yapıştırıp oynayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rahatlıkla oynayabilirsiniz.. Nittaku Violin tahta üzerine çift taraflı Tenergy 64 kullanan takım arkadaşım var. Bırakın uyum sorununu oyunu bariz şekilde düzeldi diyebilirim. Ama sizin oyununuzu bilemediğim içinde çok net bir cevap vermeyeceğim. Bazılar OFF+ tahta üzerinde bazılarıda DEF tahta üzerinde kullanmaktan zevk alacaktır muhakkak.. Birde şu anda tüm firmalar ceplerimizi boşaltmak için yeni bir ürün çıkarıyorlar ve lastiklerde çok değişiyor. Geçen sene kullandığım lastik bu sene piyasadan kalkmış oluyor. Artık masa tenisi malzemeleride teknolojik ürünler olduğundan 2 ayda bir eskisi özelliğini tamamiyle yitiriyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

offensive cr üzerinde oynadım. tahtanın titreşimli hissini daha da ortaya çıkarıyor. sonuçta lastik sert ve agresif tahta ince olunca bunu daha çok hissettiriyor ama bir hafta sonra hissine alıştım çok da memnun kaldım...

kayıhan abi bendede clipper cr wrb var titreşim vibirasyon ne oluyor ben daha amatör bir oyuncu olduğum için anlıyamıyorum vallahi 3 tahta kullandım vibirasyon felan hissetmedim bunu nasıl anlarız desem çok mu acemilik etmiş olurum? :salak:

not kullandığım tahtalar:Hazır raket tahtası Primorac 7000 bide malin extra ofansive

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..