Jump to content
Masatenisi.org Forum

6. Uluslararası İstanbul Veteran Turnuvası

Guest NurdaN

Recommended Posts

Daha yolun yarısındayım. Herhalde yılbaşı civarı normale döner.

Dün akşam ilk defa koşturmadan ciddi anlamda oynadım.

tekrar geçmiş olsun ertan abi. umarım biran önce eski sağlığına kavuşursun ama masa tenisi sanki seni daha erken iyileştireceğe benziyo :)... (askerden sevgilerle)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir aksilik olmaz ise bende turnuvadayım... Gülmek ve eğlenmek isteyen arkadaşlar benim maçlarımı kaçırmasın. :lol:

Ayrıca oraya gelen arkadaşlara hangi maçları takip etmeleri konusunda da promosyon hizmeti vereceğim... Çünkü benden daha iyi show yapan arkadaşlar da var. Eğer turnuva sırasında birbirlerini yakalarlarsa çok eğlenceli ve keyifli maçlar seyredebileceğiz. (Bu turnuvaya sadece oynamak için değil, seyirci olarakta katılan arkadaşlara hizmet vermek birinci görevimiz.) :D:

Ben turnuvaya gelirsem büyük olasılıkla üzerimde daha önce basttırtığımız forum t-shirtlerinden olacak. Böylelikle beni rahatlıkla bulabilirsiniz(gri saçlı, orta göbekli ve hala Stiga Ulf Tickan Carlsson tahta arayan biri...). Sanırım birkaç arkadaş daha aynı t-shirtlerden giyecektir. Bir kısmı ile tanıştığımız için bir sorun olmaz ama beni yada bizi tanımayan arkadaşlar varsa lütfen yanımıza gelmekten çekinmesinler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

orada olmayı çok isterdim kim bilir ne güzel maçlar olacak ama şu askerlik elimi kolumu bağlıyo ... :(

merhabalar...dünn aldığım haberlere göre masatenisi.org forum buluşmasında yapılan turnuvada birinci olan üyemiz osman (namı diğer cako67) veteran turnuvasında 30-39 yaş kategorisinde büyük bir performans göstererek birinci olmuştur...kendisini kutluyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sl arkadaşlar....bu turnuvaya forum üyelerimizden birkaç kişinin katılacağını yazmıştınız..diğer arkadaşlarımız neler yaptı...kimse turnuvayla ilgili gözlemlerini yazmamış...organizasyon nasıldı...bilgilendirmenizi bekliyoruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvanın ilk günü öğlen saatlerinde salona gittim, seyretmek için. hem de forumdan turnuvaya katılacak olanlarla görüşeyim diye. öğlen bir civarında salona varıdığımda Tsu, Kai ve Nurdan hala maçlarını bekliyorlardı. 1 saat sonra maça başlayacakları söylenmiş ama akşamüstü saat 6 civarı idi maça başladıklaırnda. Başka tanıdığım insanlar da aynı dertten muzdaripti. Katılımcı sayısının, masa sayısının, sürenin vb. bilgilerin elde olduğu bir durumda nasıl oluyor da böyle bir organizasyon yapılıyor anlamak zor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..