Jump to content
Masatenisi.org Forum

6. Uluslararası İstanbul Veteran Turnuvası

Guest NurdaN

Recommended Posts

Selam Arkadaşlar...

Tatilden yeni geldim.

Turnuva güzeldi. Saat sorunu her sene olduğu gibi bu senede yaşandı ama unutmamak lazım ki, bu turnuva birazda insanların birbirlerini görüp sohbet etmesini sağladığından bir şekilde maçların geç yapılması sohbet açısından avantaj oldu. Final maçlarını işlerimin yoğunluğu yüzünden seyredemedim. Hatta maç bile yapamadan gidiyordum. Çünkü ilk maçımı yaptığımda saat 16.30'u bulmuştu. Eleme grubunda en berbat grup benimki idi. Çünkü diğer gruplarda belirli bir denge varken bizim grup nedense 4 sağlam adamdan oluşmuştu. Hadi beni saymayalım 3 diyelim ama sonuçta üst tura çıkamayan kim olursa olsun yazık olacaktı ve Burçin'e yazık oldu... (Burçin biliyorsun Halit'i yeneyim diye zorladım ama olmadı. Uzun süredir antrenmansız olmak kondüsyonuda etkiliyor.) Ama dışarıdan seyredenlerde en zevkli eleme maçlarının bizim masada olduğunu söylediler zaten. Oynarken pek görünmüyor ama bayağı seyreden olmuş... (Seyrden herkese teşekkürler...)

Nurdan seni ve Çako'lu tebrik ederim. UMarım bir dahaki sefere senide kürsünün en üstünde görürüz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar,

turnuva genel açısından baktığımızda hoş vakit geçirip, bir takım insanlarla diyalog kurmak açısından baya zamanımız oldu. bu turnuvada özellikle orta yaşlı insanlar için çok zevkli turnuva olduğunu inancındayım. 30-39 yaş grubunda belkide takım arkadaşımla final oynarız diye hesaplarken ben talihsiz bi şekilde gruptan çıkamadım ama en azından takım arkadaşımın (cako67) şampiyon olması benim için teselli oldu.

saadettin senin mücadele etmen, çabalaman yeterli idi, umudumu sana bağlamak saçma olurdu. yinede tşkler.

umarım tekrar başka turnuvalarda masatenisi.org üyelerimizle karşılaşırız. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..