Jump to content
Masatenisi.org Forum

üniversiteyi çin De Okuycam

Guest *Murat

Recommended Posts

evet başliktan da anlaşilacagı gibi yüksekögrenimimi çinde yapıcam.burs

kazandım.dualarınız için herkese sonsuz teşekkur ediyorum:thup:

eylul ayının ikinci haftasi yola cıkıyorum tahminen tekrar 9 ay sonra döncem

herhangi bir siparişiniz varsa ltfn söyleyin!!! sizi ve masatenisini cok seviyorum

falan yani :bonus:

artık masatenisini anavatanında daha iyi ögrencem umarım diyim bu sayede

buluşmada hep kaybettigim macları kazanabılırım :hehehe:

SAYGILAR SEVGİLER

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet başliktan da anlaşilacagı gibi yüksekögrenimimi çinde yapıcam.burs

kazandım.dualarınız için herkese sonsuz teşekkur ediyorum:thup:

eylul ayının ikinci haftasi yola cıkıyorum tahminen tekrar 9 ay sonra döncem

herhangi bir siparişiniz varsa ltfn söyleyin!!! sizi ve masatenisini cok seviyorum

falan yani :bonus:

artık masatenisini anavatanında daha iyi ögrencem umarım diyim bu sayede

buluşmada hep kaybettigim macları kazanabılırım :hehehe:

SAYGILAR SEVGİLER

Murti çok sevindim.Artık sen de şu Prolarla ilgili birşeyler öğrenip bize yazarsın.Özellikle çinlilerin antremanlarda ne yaptıklarını bilmek isteriz(ne hırs var bende de :)İşte 2. hacımız :) Ve de bir gurbetçi daha :) Peki merak ettim hangi dalda(yani elektronik mi tıp mı nedir?) burs kazandın?

İlker :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murti, üniversiteyi Çinde okumak nerden çıktı bilmiyorum ama (masa tenisinin mi etkisiyle acaba :P: ) tebrikler ve başarılar şimdiden sana.

Siparişler konusunda ise gelmene yakın bir hatırlatırsan iyi olur, ne olur ne olmaz. :bonus:

Ayrıca senin durumun hacılık olayını aşıyor, sen artık Çin'deki ajanımızsın. :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benimde öss puanı ugandayı tutuyodu yoksa bende çine gidicektim

Olsun Kaiser, üzme sen kendini. Çin olmaz Uganda olur. :P: Orada da masa tenisi oynayan birkaç kişi bulunur elbet. Ayrıca Ugandalılardan değişik raket tutuş stilleri yada vuruşlar (literatürde Uganda vuruşu diye birşey var mesela diyip iyice abartcam :salak:) öğrenirsin belkide.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benimde öss puanı ugandayı tutuyodu yoksa bende çine gidicektim
kaiser seni tanzanyaya yollayalım hem orda bizi temsil edersin :lol:

Murti çok sevindim.Artık sen de şu Prolarla ilgili birşeyler öğrenip bize yazarsın.Özellikle çinlilerin antremanlarda ne yaptıklarını bilmek isteriz(ne hırs var bende de :)İşte 2. hacımız :) Ve de bir gurbetçi daha :) Peki merak ettim hangi dalda(yani elektronik mi tıp mı nedir?) burs kazandın?

İlker 

ya once çince kursuna gitcez eger geçersem ki inşallah geçeriz uçak muhendisligi veya fuze sistemleri okuycaz :bonus:

birde masatenisi ogrenirsek tamamdır yani umarım seneye forum buluşmasına yetişirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
murticim çinde li ning gibi bi marka çin mili takımının giydiği t-shirtleri üretiyor. hani kırmızı üstüne sarı ezderhalı veya siyah üstüne altın renkli ejderhalı olanları falan... bunların mavi üstüne kırmızı ve altın renkli ejderhalıları da var. sen bi baksana o t-shirtler nerde kaça satılıyor?

çin milli takımının t-shirtleri dedinmi herkes bilir zaten orda...

türkiyeye gelirken getirirsen burada alan çok olur...

hatta dünyanın her tarafına satarsın bazıları o t-shirt için adam bile öldürür öyle söyleyeyim :)

Bir köşesine de masatenisi.org yazarız böylece t-shirt işini de halletmiş oluruz. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..