Jump to content
Masatenisi.org Forum

Saatle Masa Tenisi

bsg18

Recommended Posts

Raketi hangi elinle tutuyorsun, saat kaç gram, raket kaç gram, saat zamanı doğru gösteriyor mu... vs. bu gibi ayrıntıları bilmeden bir şey söylemek zor. En iyisi her sayıda raket ile saati yer değiştirmek. Saatin üzerine çok hızlı, çok spinli, ve tabiki çok kontrollü bir lastik yapıştırmak veya saati raketin sapına takıp oynamak da alternatif çözümler olarak düşünülebilir. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O değil de ikinci ligde hakem bana saatini çikar dedi ben de guldum ama ciddiymis!

Olimpiyatlarda vs bile saatle oynaniyor ne alaka dedim rakip itiraz etmezse tak dedi. 11 senedir saatle oynuyorum ilk defa bir hakem saatime takti dur bakalim daha neler gorecegiz...

ABİ NEDEN PEKİ YANİ ÇIKARMADAN OYNAMAK ALIŞKANLIKMI YOKSA PSİKOLOJİK BİR ŞEYMİ YANİ KENDİNİ İYİ HİSSETMEKLE ALAKALIMI BEN RAHATSIZ OLURUM DA İLGİNÇ GELDİ
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O değil de ikinci ligde hakem bana saatini çikar dedi ben de guldum ama ciddiymis!

Olimpiyatlarda vs bile saatle oynaniyor ne alaka dedim rakip itiraz etmezse tak dedi. 11 senedir saatle oynuyorum ilk defa bir hakem saatime takti dur bakalim daha neler gorecegiz...

Hakemin öyle bir hakkı yok bence haksızlık yapmış.Ayrıca bende farkında değilim saatin kolumda olduğunnun.Hiç fark etmiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle neden bağırıyorsun? :)

Uyurken de duş alirken de saatimi çıkarmadığım gibi masatenisi oynarken de saatimi çıkarmıyorum ve kolumda hissetmiyorum

benmi bağırdım ne alaka büyük harflerle yazdım diyemi böyle düşündün alakası yok birader sen kendini rahat hissediyorsan banada ... yemek düşer ama farklı geldi şaşırdım ondan dolayı
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar , hakem saçmalamış demeyeceğim , saate bağlı aslında , metal kayış mı diyim kordon mu tam bilmiyorum terimini , rakibe ışığı yansıtacak birşey elbette çıkarılmalı ama sıradan bir saat için aynı şey geçerli olmaz , bence hakem tecrübesine bağlı biraz da. ama oynarken pek de etkilemez bence ya rakibe sorun yaratmazsa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ozan, şu saat hangi elinde? Raket elinde mi?

Eğer öyle ise ilginç bir durum. Saat varken basket bile oynayamıyorum ben, top yamuk gidiyor.

Büyük harfler gerçekten de "bağırmak" anlamına geliyor. Gerçi bu konuda Abdullah beyin bağırmadığını biliyoruz.

Ama yine de büyük harflerin okunması biraz zorlaşıyor ve pek istenen bir durum değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle neden bağırıyorsun? :)

Uyurken de duş alirken de saatimi çıkarmadığım gibi masatenisi oynarken de saatimi çıkarmıyorum ve kolumda hissetmiyorum

Sayın Hocam sert yapmışsınız yine....Korkutmayın bizleri...

Saatte iyi birşey heralde bakarmısınız suyun altında bile çalışıyor.

Bu yazıyı yazarken bile elim kolum terledi..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sırıtma da yetmiyor galiba :) neyse

saat sol kolumda ben sağ kolumla oynuyorum. Hiç saatin yansıma yapacağı vs aklıma gelmedi. Hayır olayda ironi şu. Karşımdaki solak rakibim basbayağı servisi saklıyordu. Hatta ligdeki çoğu oyuncu saklıyor ama hakemler koldaki saate, raketten taşan lastiğe vs gibi ayrıntalara kilitlenip en önemli şeylerde inisiyatif kullanmıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sırıtma da yetmiyor galiba :) neyse

saat sol kolumda ben sağ kolumla oynuyorum. Hiç saatin yansıma yapacağı vs aklıma gelmedi. Hayır olayda ironi şu. Karşımdaki solak rakibim basbayağı servisi saklıyordu. Hatta ligdeki çoğu oyuncu saklıyor ama hakemler koldaki saate, raketten taşan lastiğe vs gibi ayrıntalara kilitlenip en önemli şeylerde inisiyatif kullanmıyorlar.

Ozan bey benim internette yazışma dilinde büyük harfin bağırma olduğunu inan bilmiyorum öğrendiğim iyi oldu bir daha yazmam hakan kırık gibi bende takıntılıyım yani saat evlilik yüzüğü herhangi bir takı ile oynayamamda ondan demiştim yoksa ben size niye bağırayımki ne alaka burası dostluk kardeşliğin olduğu ve herkesin sevdiği bir spor için bilgi paylaştığı bir ortam yanlış anlama olmasın
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana kalırsa saatle oynamak alışkanlıktan başka birşey değil.Saati ağırlık olarak düşünülebilir.Daha sonra ağırlığı artırırsan,maçlarda satsiz oynamaya çalış.o zaman el bileğin daha haraket edecektir.Oyunun dahada ilerliyebilir.Farkında olmadan el bilek haraketleri hızlanır.Bu yönde de düşünmek lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana kalırsa saatle oynamak alışkanlıktan başka birşey değil.Saati ağırlık olarak düşünülebilir.Daha sonra ağırlığı artırırsan,maçlarda satsiz oynamaya çalış.o zaman el bileğin daha haraket edecektir.Oyunun dahada ilerliyebilir.Farkında olmadan el bilek haraketleri hızlanır.Bu yönde de düşünmek lazım.

Ama saat raketin ağırlıoğını az da olsa dengelemiyor mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aydın kardeşim şu hesap yani :)

www.youtube.c...lJVeYk4gk#t=68s

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 74 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..