Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara'ya Geliyorum

Guest Erdem Kemiksiz

Recommended Posts

Erdem merhaba.

Kusura bakma geç gördüm mesajını :sleeping: .Tel'de bırakmamışsın.Yoksa şimdi arardım seni ve misafir ederdim.Hala bi şansım varsa telafi etmeye hazırım.Haber bekliyorum :hehehe:

Tufan abi hemen ara bu Erdem abinin kamp konusuna yolladığı mesaj

05332525381 ve 05422287002....genelde telsim açık olur

Hadi iyi yakşamlar :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

slm arkadaşlar...bu ayın 26'sında ankara'da toefl sınavına gireceğim...sınav saatim 13,00...sanıyorum saat 16,30 civarlarında sınavı bitirmiş olacağım...iftardan sonra müsait olan arkadaşlar varsa görüşelim...vaktiniz olursa masatenisi de oynarız...gece 00,00 da geri döneceğim... :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan abi bize yer bulacaktın...bir gelişme var mı...bu arada sen de katılabilecek misin bize...ozan ben yarın gece biniyorum...çarşamba günü haberleşiriz...sen ne zaman müsait olursun..ona göre ararım seni....sınavım saat 17,00 de bitecek....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan abi bize yer bulacaktın...bir gelişme var mı...bu arada sen de katılabilecek misin bize...ozan ben yarın gece biniyorum...çarşamba günü haberleşiriz...sen ne zaman müsait olursun..ona göre ararım seni....sınavım saat 17,00 de bitecek....

yarın için bizim antreman salonunu ayarlayacağım.2 masa var.yer Ostim.Tsu belki biliyordur.Benide bi arayın.Ancak gelebilirmiyim bilemem.Çünkü kızım bugün baya kötü hastalandı.Hastaneye falan götürdük.Devamlı kontrol etmemiz gerekiyor.Yarınki durumuna göre bende size katılırım.Beni gelince bi ara Erdem.5053916075.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya bu aralar herkes hasta geçmiş olsun tufan abi, benim de kardeşim hasta 2gündür 39derece ateş boğaz şiş falan iğneleri yedi de rahatladı azıcık... ben de gündüzleri 3-4saat uyuyarak dinlenerek ayakta idare ediyorum inşallah yatağa düşmeyiz...

Belirtiler aynı Tsu.39 derece ateş, boğazlar şiş yarın sonuçlara göre tedavi olacak bakalım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan abi geçmiş olsun...mesajını şimdi okuyabildim...ozan söyledi kızının hasta olduğunu...kasım sonunda yine ankara'da olacağım...müsait olursan görüşürüz..hoşçakal...

Erdem selam.Tsu ile konuştum ve bahsettiğim yerde sizi bekledim.Zaten Tsu demişti Çankaya dolu olmazsa orada oynarız diye.Bende hafif bir antreman yapıp sizde gelmeyince erken ayrıldım.

Bu arada hasta olan herkesede geçmiş olsun.Bu aralar salgın baya yayılmış.Dikkatli olun ve sıkı korunun. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 82 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..