Jump to content
Masatenisi.org Forum

Recommended Posts

Bu Koki Niwa'da gerçekten iş var. Zaten Japonya için iyi bir üçüncü adam şarttı, alttan geliyor işte güzel bir tane.

Final maçında hakem ne çok hatalı servis kararı vermiş. Ama dikkatli bakınca cidden de hatalı. Yalnız Lin Gaoyuan bu hakem kararlarından sonra pek kendine gelememiş gibi...

Paylaşım için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla helal olsun japon gence maç boyunca sakin kalıp kazanmasını bilmiş ama çinli genç oyuncu bence daha komplike daha estetik göze hoş gelen şekilde oynadı ama aşırı hırsı ters etki yaptı ve kaybetti diye düşünüyorum çünkü daha önce Ma lini yenerek sükse yapan Robinotu sürklase eden geleceğin joo&chen karşımı olan Marimatsuyu 4-0 la geçtiki o kesiklere spin çekmek her babayiğidin harcı olmasa gerek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Quentin Robinot vs Koki Niwa[WJTTC 2011]

Gerçekten son zamanlarda seyrettim maçlardan seyir zevki en yüksek olan maç diyebilirim müthiş maç olmuş toplam 7 setin 6 tısı cüzden son sette 11-9 bitmiş.Vayyyy be benim gözümle bile takip edemediğim toplar vardı bu ne hız .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..