Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly'ın Yeni Tahtaları!

Guest IlkerKesen

Recommended Posts

Arkadaşlar yeni Butterfly kardeşler aramıza katıldı.Çoğu da pembe saplı haberiniz olsun :fildir: :B:

Bu linkten neyin ne olduğunu anlayabilirsiniz.

Evet ilk sırada Maze Passion adlı glassfiberimiz var yine rengi bi kız tahtasınınkine benziyor.Hızı 7.6 kontrolü 7.9 ve hissedimi "Hard"

Schlager Precision gri renkli bir tahta.Hız 8.0 kontrol 7.7 ve hissedimi "Hard".

Sonra bildiğiniz gibi Kreanga Carbon var...

Joo'nun tahtası da çıkmış sapı bayağı hoş...

Keyshot Light kız tahtasını aşmış...

Chuan'ın tahtası da kızlar için uygun...

Schlager Carbon Light var sanırım çocuklar için yapılmış versiyonu...

Matsushita Pro-Speical da çıkmış sapı Michael Maze OFF'un aynısı nerdeyse sadece isim, hız, kontrol ve oyun tarzı farkı...

Sonuç olarak defansçılar yaşamış.Eee artık zil takıp oynarlar :P:

Onun dışında zaten Schlager Insipire, Kreanga AerosOFF+ gibi tahtları biliyoruz zaten.

Joo Se Hyuk ile Kreanga Carbon'u merak ediyorum(merak etmemek elde değilki:)

:bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vay be adamlar artık iyice aştı kendini...sürekli yeni birşeyler sürüyorşar piyasaya..acaba bu tahtalar arasında o kadar fark var mı düşünmekten kendimi alamıyorum....

Bi de Tackfire C çıktı zaten onun için ayrı bi konu açtım.Butterfly'a gelince;

1)Adamlar reklamlarını iyi yapıyor.

2)İyi pazarlama var.

3)Her yerde kolay bulunuyor.

4)"Made in Japan" diye bir kalite farkı var

5)"HighTension" yani Tensor lastikleri ve SriverFx gibi lastikler büyük rağbet görüyor.

Evet bu sene 2 tane fiberglass yani cam yünü katmanlı tahta çıktı.Biri Maze Passion diğeri ise Kreanga AerosOFF+.

Artık Milenyum çağına geçtik.Eee Butterfly'dan kaçmadı ve "MilleniumChack" adlı "long time" yani uzun süreli etkili yapıştırıcı çıktı.Sonra Donic'ten Dotec teknolojisi çıktı; yani artık saplar elimizi rahatsız etmiyor."Violin" çıkarttı Nittaku...Bi de Almanya'da bi adam onaysız tahta üretiyor ekstra hafif Re-Impact diye.

Geçen gün "YıldızSavaşları-YeniBirUmudaYolculuk" diye bi film izledim gecenin bi vakti.Düşündüm.Acaba 100 sene sonra masa tenisi nasıl olacak?Acaba oradaki gibi lazer toplarla mı oynanacak?Işın lastikleri mi üretilecek:P Ne olacağını kimse bilemez.

Butterfly yakında SriverG2FX diye bi lastik çıkaracak.

:bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..