Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hurricane 3 Için Uygun Tahtalar!

Recommended Posts

Çini oyuncular Hurricane 3'le genellikle Yasaka extra,Stiga Off veya CR kullanıyorlar.Ben HR3'le Stiga off,Butterfly Kong Linghui, Andro Explorer ve Andro JMS Off denedim ve herhangi bir problem yaşamadım.

Adından da anlaşılıyor çin lastiğine merakın...

Çünkü Gergely veya Samsanov Carbon üzerine dene de görelim şu H3leri!!!(tahtalar iyice sobalık odun olur diye düşünüyorum:P)KongLinghui sanırım Avolox5 ply tahtayla oynuyo(bak kendi adına tahtası da olabilir ama tam emin değilim; Sinan abinin anlattığına göre de Kong forehandde 999 un lastiği ve H3 ün süngerini kullanıyor)Mesela hisli tahtalarla kullanıyorlar(Serkan abi ve Ozan abiden fikir alabilirsin)H3 pro sitemizde büyük rağbet gören bi lastik ben şu ana kadar Tr şampiyonalrımda çin lastiği kullanana rastlamadım ama burada herkes çin lastği kullanmakta...

Açıkçası ben de denemek istiyorum şu H3Pro ve Js lisini...

:bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin lastikleri benim yaşam biçimim..

Bu arada Kong kendisi için dizayn edilmiş bir tahta kullanmakta İlker.BH tarafında carbon arylate ihtiva eden bir raket kullanıyor..Lastik olarakta BH'de Bryce FH'de Globe 999 adamın seçimleri(Dediğin gibi her zaman olmasada bazı maçlara Hurricane süngerle çıkıyor)..Gerçi internette bu konuda bazı kafa karıştırıcı bilgilerde var..Bir kısım Kong fanı Kongun son şampiyonada her iki taraftada Tackifire C kullandığını iddaa ediyorlar ama ben net bir bilgiye veya resime ulaşamadım..

;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin lastikleri benim yaşam biçimim..

Bu arada Kong kendisi için dizayn edilmiş bir tahta kullanmakta İlker.BH tarafında carbon arylate ihtiva eden bir raket kullanıyor..Lastik olarakta BH'de Bryce FH'de Globe 999 adamın seçimleri(Dediğin gibi her zaman olmasada bazı maçlara Hurricane süngerle çıkıyor)..Gerçi internette bu konuda bazı kafa karıştırıcı bilgilerde var..Bir kısım Kong fanı Kongun son şampiyonada her iki taraftada Tackifire C kullandığını iddaa ediyorlar ama ben net bir bilgiye veya resime ulaşamadım..

;):

Valla Kongun ne kullandığı konusunda ben de şüphe içersindeyim...

Özellikle lastiği ne onu bilimiyorum ama adam herspinli lastikle oynar derim ben(tahtasını bi yerde Avalox görmüştüm ama KongLinghuiSpeical imiş)Bi de Tackfire Speical i kullandı mı bu adam :P ?

:bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..