Jump to content
Masatenisi.org Forum

Recommended Posts

Merhabalar Sayın Forum Üyeleri....

Benim Salı günü turnuvam var.Bir arkadaş Çok fazla smaç vuruyor.Ben de blok yapamıyorum.Ayrıca bugün Haldun Alagaş taydım ve çogunlukla smaç çalışması yaptım.Maalesef video çekme şansım olmadı.Bu konuya yardımcı olacak bilgi ve videolar koyarsanız çok çok memnun olurum.(Videoları adres olarak koyarsanız memnun olurum.Ayrıca videolar youtube den olmassa da memnun olurum)

Saygı ve Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Liebherr 2011 turnuvasındaki maçlarda defalarca smaç/savunma pozisyonları oldu. http://www.ittf.com/itTV/ sitesinden bu maçlara göz atabilirsiniz.

Etkili smaçlara karşı savunma yapmak da zor iş. Smaç vuruşu için topun yeterince yükselmesi gerek. Benim naçizane tavsiyem bu kısa süre içinde smaca karşı savunma taktikleri geliştirmeye çalışmaktansa, rakibinize mümkün olduğunca smaç pozisyonu vermemenin yollarını araştırmanız. Başarılar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Liebherr 2011 turnuvasındaki maçlarda defalarca smaç/savunma pozisyonları oldu. http://www.ittf.com/itTV/ sitesinden bu maçlara göz atabilirsiniz.

Etkili smaçlara karşı savunma yapmak da zor iş. Smaç vuruşu için topun yeterince yükselmesi gerek. Benim naçizane tavsiyem bu kısa süre içinde smaca karşı savunma taktikleri geliştirmeye çalışmaktansa, rakibinize mümkün olduğunca smaç pozisyonu vermemenin yollarını araştırmanız. Başarılar..

Karşımdaki arkadaş profsyonel olmadığı için çok iyi smaç yapamıyor ama yine de beni geçiyor bu vuruşlar yine de sağolun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..