Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liebherr 2011 Erkekler Dünya Kupası - Kim Kazanır?

Fatih Birinci

44 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

j0y8.jpg

Bir turnuvayı daha böyle kapadık. Ödül töreninde oyuncuların bir eline kupa, bir eline ufak bir anı, bir eline çiçek, bir eline de kocaman çeki verince bayağı zor anlar yaşadılar, çünkü hiçbirinin dört eli yoktu! Özellikle Wang Hao ve Joo Se Hyuk ne yapacaklarını bilemediler :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Joo Se Hyuk kariyerinin en iyi derecesini yakaladı. Bravo. Timo ile maçında bunun işaretlerini vermişti. Az sonra Wang Hao - Zhang Jike finali başlayacak. Seyreyleyelim.

Biraz eskidi ama daha on sene de olmadı, o yüzden unutmak için biraz erken sanırım.:) Schlager 2003'te finali Joo ile yapmıştı, haliyle bu en iyi ikinci derecesi oluyor galiba.:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz eskidi ama daha on sene de olmadı, o yüzden unutmak için biraz erken sanırım.:) Schlager 2003'te finali Joo ile yapmıştı, haliyle bu en iyi ikinci derecesi oluyor galiba.:)

Ah, evet benim hatam, eksik yazmışım: Joo Se Hyuk Men's World Cup turnuvalarında şu ana dek en iyi derecesini yaptı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zhang Jike'in bu başarısını ayakta alkışlamak gerek. Turnuvaya çok iyi konsantre olmuştu. Güçlü rakipleri yenerek kupayı aldı. Oyun kurgusu da üst düzeydeydi. Timo'yu eleyen Joo'yu sürklase etti. Finalde Wang Hao'ya karşı en iyi maçlarından birini çıkardı. Bence Roterdam'daki finale göre daha iyiydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaşlar sonuç itibariyle gene çin hemogonyası galip geldi iki çinlinin finaldeki kapışmasında galip gelen ZHANG oldu.Bu arada alakasız birşeymidir bilmiyorum ama son zamanlarda hem ZHANG hemde MA LONG çok ön plana çıkıyorlar bakıyorumda ikiside Shakehands tutuşla oynuyorlar forhand-backhand arası geçişlerde Penholda göre dezavantajlı derler ama ikiside Penhold tutuşlu vatandaşlarını deviriyorlar Helal olsun valla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zhang dediğim gibi belki teknik olarak ma long veya ma lin kadar iyi oturmamış ancak çok hızlı ve müthiş bir motivasyonu var benim yakıştırma tam bir buz adam hiç sinirlenmiyor ve herkesin dediği gibi vites artırıyor artırıken 3. 4, viteste bile pati çekiyor adamım beni yanıltmadı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de Zhang Jike ile Wang Hao final oynar ve Zhang Jike 3-2 maçı alır diye tahmin ediyorum.

Dimitrij de sürpriz yapabilir, çok formda zira Danimarka open da sanıyorum Zhang'ı yenmişti...

He heee ben de doğru tahmin etmişim neredeyse skor bile tutuyomuş yanlışlıkla 4-2 yerine 3-2 demişim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..