Jump to content
Masatenisi.org Forum

Xu Xin'in Raketi

Recommended Posts

World Team Cup'da Xu Xin - Bastian Steger maçını izlerken ilginç bir enstantane yakaladım. Xu Xin raketin siyah tarafıyla FH servis atacaktı. O anda ışığın da raket yüzeyine vurması ile çok net bir şekilde gördüm, siyah lastik kenarlardan hafifçe açılmıştı. Neredeyse tahtaya zor yapışmıştı. Yani lastiği tahtadan sökmek için parmakla hafifçe ittirmek yeterli olurdu herhalde. Buradan bir kere de daha anladım ki, gerçekten bu yağlama işini abartıyor bu Çinliler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.masatenis...e-yakalandylar/

timo boll ve çin milli takımının neredeyse tüm üyeleri "dian chi" marka booster kullanıyor. (ma lin'in masasında duran sarı şişe) bazı sitelerde 130 ml'si $50 - $70 arası fiyatlarla satılıyor.

e-nez diye bir alet çıkardılar madem booster yakalıyamıcaktı niye masraf yapıorlarki e-nezler için

bu cihaz başlarda eski tip (sağlığa zararlı) solüsyonların kullanımının tespiti için çıkarıldı. booster'in zararı olmadığı için lastik kalınlığı ihlal edilmediği sürece izin veriyorlar. aksi halde tüm sporcuların diskalifiye edilmesi lazım çünkü hepsi kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..