Jump to content
Masatenisi.org Forum

- Euro-Asia Cup 2011 -

Recommended Posts

Sonuç malumun ilanı oldu tabii, Asya aldı.

Samsonov şu sıralar oynadığı vasat oyununu devam ettirmiş.

Michael Maze çok çok kötü oynamış.

Mattenet'in oyunu giderek gelişiyor, hadi bakalım.

Ovtcharov - Xu Xin maçı bence bu turnuvanın en güzel maçı olmuş. Ovtcharov neredeyse maçı alacaktı, bu kadar yaklaşması bile başarıdır. Bravo. Xu Xin gibi bir oyuncudan top spin rallileri almış, bir çok yerde de çok güzel bloklar yapmış.

Bu Maze içime dert oldu ya, birşey değil tahtasını kullanıyorum, değiştirsem mi acaba :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonuç malumun ilanı oldu tabii, Asya aldı.

Samsonov şu sıralar oynadığı vasat oyununu devam ettirmiş.

Michael Maze çok çok kötü oynamış.

Mattenet'in oyunu giderek gelişiyor, hadi bakalım.

Ovtcharov - Xu Xin maçı bence bu turnuvanın en güzel maçı olmuş. Ovtcharov neredeyse maçı alacaktı, bu kadar yaklaşması bile başarıdır. Bravo. Xu Xin gibi bir oyuncudan top spin rallileri almış, bir çok yerde de çok güzel bloklar yapmış.

Bu Maze içime dert oldu ya, birşey değil tahtasını kullanıyorum, değiştirsem mi acaba :)

Bu aralar Zang Jike ın tahtası moda:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu aralar Zang Jike ın tahtası moda:)

Evet de bana All+ tahta lazım. Üstünde sürekli kaybeden bir insan ismi olmaması moral motivasyon açısından iyi tabii ama... :) Ya bir de o tahta 250 lira diyor. Vay vay vay....Zengin sporuna dönüyor bu masa tenisi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tang pengin mattenet ile maçı çok hoşuma gitti tang peng çok enteresan alışılmışın dışında orijinal vuruşlar yapmış. maze yi de yenmiş. çok beğendim kendisini. ovtcharov xu xin maçında da ovtcharovun set alacağını düşünmüyoken 2 set aldı ve çok iyi oynadı. ama joo da ona dersini verdi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..