Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ted Kolej'den Yusuf Hocayı Arıyorum.

Eroll

Recommended Posts

Ankara TED Kolejinde Yusuf Hocanın devamlı masa tenisçi yetiştirdiğini duymuştum. Telefonunu bilen varsa lütfen yazsın. Kendisine ulaşamıyorum.

Tabiki ulaşmıyacaksın; çünkü şu anda Bolu-Aladağ kampında.Ankara Tedi ararsan iletişim kurabilirsin.Bu arada ben de bu sene sınava gireceğim.Eğer kolejlerde başarılı olursam Ankara Ted e burslu gitmeyi isterim.Hem de 2 kuzenim birden var Ankarada.Bu arada herhalde oğlun için istiyosun Erol abi.Ted de güzel oyuncular var(Arda,Doğan gibi)Ama şunu söylüyeyim;eğer bi arkadaşınızın kızı varsa Tede vermeyin.Bunun için Ankarada daha başka hocalar var.Ted erkek yetiştiriyo ama kız takımı da var.Şu anda Simge de oynuyo.Ama şunu söylüyeyim;Ted kızlarda 16. oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler İlker. TED'in telefonunu buldum. Herhalde kamptan dönünce Yusuf Hocayla görüşeceğim. Bu arada inşallah kolej sınavlarında başarılı olup Ankara'ya TED'e gelirsin. Bir de merak ettim sen kaç senedir masatenisi oynuyorsun? Balıkesirde kulüpte mi yoksa okul takımında mı oynuyorsun? Hoşçakal..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler İlker. TED'in telefonunu buldum. Herhalde kamptan dönünce Yusuf Hocayla görüşeceğim. Bu arada inşallah kolej sınavlarında başarılı olup Ankara'ya TED'e gelirsin. Bir de merak ettim sen kaç senedir masatenisi oynuyorsun? Balıkesirde kulüpte mi yoksa okul takımında mı oynuyorsun? Hoşçakal..

Biz öyle amatör değiliz kulüp takımında oynarız öyle dandik oyuncu da değiliz Çağdaştan set alırız <_<:P::D: İnşallah gelirim.Zaten Ankaradaki kuzenlerim ve bu siteden pek çok üyenin olması da önemli bi eetken(Ozan abi,Serkan abi,Tufan abi,Murti,Alpay abi(bu arada o da üyeymiş ne güzel))Ayrıca Ankara federasyona da yakın ve de İstanbul gibi büyük bi yer değil hiç işim olmaz nüfusu 10 milyondan fazla şehirde <_<

Not bu arada ilk cümlem umarım yanlış anlaşılmaz...(espiri olsun diye dedim aşağılama yapmadım)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..